letadlo ico Levné letenky z Prahy na Queretaro International Airport
v Queretaro - Mexiko

Mezinárodní letiště Querétaro Intercontinental Airport se nachází u obcí Colón a El Marqués ve volném a svrchovaném státě Querétaro, spadajícího do federálního okruhu Mexika. Letiště leží asi 25 kilometrů východně od centra hlavního města státu Querétaro u Santiago de Querétaro. Kromě toho je využíváno jako alternativní letiště pro lety do Mexico city, který se nachází 150 kilometrů jihovýchodně od Querétaro Intercontinental Airport. IATA kód letiště je QRO. Querétaro Intercontinental Airport má jednu zpevněnou přistávací dráhu a jeden terminál, kterým každý rok projde přes 300 000 cestujících. I vy se můžete vypravit na toto letiště a to tak, že si zakoupíte levné letenky na Querétaro Intercontinental Airport s odletem z Prahy.

Queretaro International Airport - QRO

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do Mexika - Queretaro
Zkratka letiště Queretaro International Airport v Queretaro - Mexico je: QRO

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> QRO
Jednosměrná letenka

QRO -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost do města z letiště Querétaro Intercontinental Airport

Do města se z letiště Querétaro Intercontinental Airport můžete přepravit taxíkem, který vás vyjde asi na 400 peso neboli 25 dolarů (2015). Levnější variantou je cestovat autobusem, který staví před terminálem. Další možností je si zapůjčit na letišti auto. Kupte si levné letenky na letiště Querétaro Intercontinental Airport s odletem z Prahy ještě dnes.

Aktuální kurz: 1 MXN = 1.08
Queretaro - místní čas: 12:11
Časové pásmo: America/Mexico_City (-5 hodin)
Časový posun: -7 hodin

Souřadnice: 20.61729, -100.18566


Levné letenky na letiště Querétaro Intercontinental Airport

Podívejte se do žhavého Mexika. S levnými letenkami na Querétaro Intercontinental Airport má na cestu do Mexika každý. Letenky na letiště Querétaro Intercontinental Airport se teď prodávají opravdu lacino – musíte si je jen zabookovat online. Průměrná doba letu s odletem z Prahy je 12 hodin. Objednejte si letenky na Querétaro Intercontinental Airport ještě dnes.


Počasí Queretaro

slunce

21°C

Východ slunce: 8:03

Západ: 21:14

Čtvrtek

slunce

19°C

teplota 25°C 14°C

Pátek

slunce

20°C

teplota 27°C 14°C

Sobota

slunce

22°C

teplota 30°C 15°C

Neděle

sluncepolojasno

22°C

teplota 29°C 16°C

Levná letenka z Prahy na Queretaro International Airport
Queretaro - Mexiko

Letiště Queretaro International Airport je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě Queretaro - Mexiko, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště Queretaro International Airport najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist