letadlo ico Levné letenky do Manzanillo

Manzanillo je hlavní město mexického státu Colima, který se nachází na západě Mexika na pobřeží Tichého oceánu. Na pobřeží najdete také Manzanillo, které představuje nejrušnější přístav celého státu a je sídlem stejnojmenného magistrátu. Manzanillo je domovem pro 711 000 obyvatel, kteří tu mluví španělsky a platí mexickým pesem. Město je známé i jako centrum pro rybaření. Přijeďte si také ulovit svou rybu, nyní vám postačí levné letenky do Manzanillo, které jsou s odletem z Prahy.

Letenky Praha - Manzanillo

Playa de Oro International Airport

Zkratka letiště: ZLO
Letenky do Mexika - Manzanillo

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Manzanillo

Mezinárodní letiště Playa de Oro International Airport je největší letiště ve státě Colima a jeho IATA kód je ZLO. Je důležitou vstupní bránou do státu a leží přibližně 30 kilometrů západně podél pobřeží. Má pouze jednu příletovou a vzletovou dráhu z asfaltu a jeden terminál, který každoročně poslouží 170 000 spokojeným cestujícím z domácích i zahraničních destinací. Doprava do města je potom zajištěna místními spoji. Nepromarněte svou příležitost a kupte si levné letenky do Manzanillo, které jsou s odletem z Prahy a za akční ceny.

Aktuální kurz: 1 MXN = 1.08
Manzanillo - místní čas: 19:47
Časové pásmo: America/Mexico_City (-5 hodin)
Časový posun: -7 hodin

Souřadnice: 19.1, -104.333328
Vzdálenost z Prahy: 10267 km


Do Manzanillo za turistickými cíli

Manzanillo se skládá se dvou zátok tvaru půlměsíce, kde najdete během dovolené největší rozptýlení. Lze se tu potápět jak k útesům plných ryb, tak k potopenému vraku nákladní lodi z roku 1959. Oblíbené je tu také šnorchlování a plavání v oceánu obecně, protože jsou tu bělostné čisté pláže a teplá voda. Až vás to přestane bavit, dojděte se podívat do lodních doků, nebo si zahrajte golf ve významném klubu Las hadas Club de Golf. Když si objednáte levné letenky do Manzanillo z Prahy, zažijete dovolenou jako nikdy, tak neváhejte a rezervujte si je, dokud nějaké ještě jsou.

Levné letenky do Manzanillo

Zaleťte si na dovolenou do Mexika a dopřejte si v létě exotiku. Nyní vás taková cesta vyjde lacino, protože se právě nyní prodávají velmi levné letenky do Manzanillo s odletem z Prahy a to za akční ceny. Levné letenky do Manzanillo z Prahy si můžete snadno a rychle objednat online, není to nic složitého a zvládnete to hravě z pohodlí svého domova. Průměrná doba letu je z Prahy do Manzanillo asi 15 hodin.


Počasí Manzanillo

zataženo

28°C

Východ slunce: 7:34

Západ: 20:16

Sobota

zataženo

27°C

teplota 31°C 22°C

Neděle

zataženo

26°C

teplota 31°C 22°C

Pondělí

sluncepolojasno

27°C

teplota 31°C 22°C

Úterý

sluncepolojasno

27°C

teplota 31°C 22°C

Letenka Manzanillo

Manzanillo se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Manzanillo - Mexiko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Manzanillo.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist