letadlo ico Levné letenky do San Luis Potosi

San Luis Potosí je hlavní a nejlidnatější město ve stejnojmenném mexickém státě, ležícím v centrální části Mexika. Pojmenované je po Ludvíkovi IX. francouzském králi, který je patronem města, ale můžete jej znát i pod zkráceninou San Luis. Celková populace San Luis Potosí je 2,7 milionu obyvatel, což z něho dělá devatenácté největší město Mexika. Úředním jazykem je tu španělština a měnou mexické peso. Užijte si dovolenou v tomto městě a rezervujte si levné letenky do San Luis Potosí, které jsou s odletem z Prahy a za výhodné ceny.

Letenky Praha - San Luis Potosi

Ponciano Arriaga International Airport

Zkratka letiště: SLP
Letenky do Mexika - San Luis Potosi

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v San Luis Potosí

Mezinárodní letiště Ponciano Arriaga International Airport s IATA značením SLP se nachází asi 15 kilometrů severovýchodně od centra San Luis Potosí, jemuž slouží. Zabývá se vnitrostátní i mezinárodní leteckou dopravou a každý rok je tu odbaveno přes 440 000 cestujících. Letadla na letišti v San Luis Potosí dosedají na dvě příletové a vzletové dráhy z asfaltu, přičemž pro pasažéry tu funguje jeden terminál. Doprava do města je z letiště v San Luis Potosí zajištěna formou autobusových linek a taxíků. Když si koupíte levné letenky do San Luis Potosí z Prahy, tak výrazně ušetříte.

Aktuální kurz: 1 MXN = 1.08
San Luis Potosi - místní čas: 13:14
Časové pásmo: America/Mexico_City (-5 hodin)
Časový posun: -7 hodin

Souřadnice: 22.15, -100.98333
Vzdálenost z Prahy: 9789 km


Do San Luis Potosí za turistickými cíli

Ve městě se nachází mnoho zajímavých míst, kam byste se určitě měli vydat. Podívejte se například na monument s vlajkami, odpočiňte si v zahradách svatého Františka, obdivujte se národnímu muzeu masek, které najdete naproti divadlu la Paz, kam můžete vyrazit potom, nádherná je také katedrála San Luis Potosí se dvěma věžemi, Iglesia de San Augustín či budova Casa de la Cultura. Část města je ale moderního rázu, kde si užijete výhled na mrakodrapy a elegantní budovy. Jak vidíte v San Luis Potosí je toho opravdu hodně, tak už neváhejte a kupte si levné letenky do San Luis Potosí, dokud nějaké jsou.

Levné letenky do San Luis Potosí

Vydejte se za poznáním za Atlantik a užijte si luxusní dovolenou v Mexiku. Nyní je to snadné, protože si můžete koupit levné letenky do San Luis Potosí a letět do této destinace přímo z Prahy. Průměrná doba letu je z Prahy do San Luis Potosí asi 14,5 hodiny. Zabookujte si své levné letenky do San Luis Potosí z Prahy ještě dnes, jde to snadno a rychle udělat online z pohodlí vašeho domova. Rezervujte si levné letenky do San Luis Potosí z Prahy, dokud nějaké ještě jsou.


Počasí San Luis Potosi

sluncepolojasno

21°C

Východ slunce: 7:18

Západ: 20:05

Pátek

sluncepolojasno

23°C

teplota 31°C 15°C

Sobota

sluncepolojasno

21°C

teplota 28°C 14°C

Neděle

zataženo

20°C

teplota 28°C 13°C

Pondělí

zataženo

24°C

teplota 32°C 16°C

Letenka San Luis Potosi

San Luis Potosi se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do San Luis Potosi - Mexiko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do San Luis Potosi.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist