letadlo ico Levné letenky do Zacatecas

Zacatecas je největší a hlavní město stejnojmenného mexického státu, který se nachází v centrální části Mexika. Leží na jihu daného státu a jeho název v překladu znamená „Lidé z travné země“. Ve městě Zacatecas žije přibližně 130 000 obyvatel, kteří mluví španělsky a platí mexickým pesem. Levné letenky do Zacatecas z Prahy jsou nyní za výhodné ceny, tak nepromeškejte svou příležitost.

Letenky Praha - Zacatecas

Letiště v Zacatecas

Mezinárodní letiště General Leobardo C. Ruiz International Airport, je důležitým leteckým uzlem země a ročně poslouží přes 284 000 spokojených cestujících. Známé je také jako Zacatecas International Airport a jeho IATA značení je ZCL. Leží ve městě Calera de Victor Rosales asi 25 kilometrů severozápadně od Zacatecas. Letiště v Zacatecas se skládá ze dvou asfaltových příletových i vzletových drah, z nichž nyní funguje jen jedna. Cestující z vnitrostátních i mezinárodních destinací jsou obsluhováni v jednom terminálu. Doprava do města je z letiště Zacatecas zajištěna formou autobusů a taxíků. Leťte do Mexika a užijte si dovolenou za malé peníze, když si koupíte levné letenky do Zacatecas z Prahy za výhodné ceny.

Aktuální kurz: 1 MXN = 1.08
Zacatecas - místní čas: 11:23
Časové pásmo: America/Mexico_City (-5 hodin)
Časový posun: -7 hodin

Souřadnice: 22.775591, -102.572182
Vzdálenost z Prahy: 9826 km


Do Zacatecas za turistickými cíli

Koloniální historické centrum města Zacatecas patří na seznam světového dědictví UNESCO. Nejdůležitější památkou města je katedrála Nanebevzetí Panny Marie, která je národní historickou stavbou. Vystavěná byla v 18. století a to v barokním a klasicistním stylu. Kromě ní je tu Cerro de la Bufa, což je kopec, v němž se nachází i důl El Eden, jenž zahájil svůj provoz už v roce 1586, pak jsou to koloniální a vládní budovy, které se nachází na hlavním náměstí Zacatecas a to na Plaza de Armas. Jak vidíte v Zacatecas je opravdu hodně míst, kam se můžete jít podívat, proto nepřemýšlejte příliš dlouho a kupte si levné letenky do Zacatecas, které jsou s odletem z Prahy ještě dnes.

Levné letenky do Zacatecas

Chcete se podívat do dalekých zemí, ale obáváte se drahých letenek? Tak nyní už nemusíte, protože právě teď se prodávají velmi levné letenky do Zacatecas, které jsou navíc s odletem z Prahy. Zabookovat si tyto levné letenky do Zacatecas z Prahy můžete online z pohodlí svého domova a to klidně hned teď. Průměrná doba letu je z Prahy do Zacatecas asi 14,5 hodiny.


Počasí Zacatecas

slunce

23°C

Východ slunce: 7:24

Západ: 20:12

Čtvrtek

sluncepolojasno

17°C

teplota 24°C 9°C

Pátek

zataženo

17°C

teplota 25°C 9°C

Sobota

sluncepolojasno

17°C

teplota 24°C 9°C

Neděle

zataženo

19°C

teplota 27°C 10°C

Pondělí

sluncepolojasno

18°C

teplota 22°C 13°C

Letenka Zacatecas

Zacatecas se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Zacatecas - Mexiko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Zacatecas.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist