letadlo ico Levné letenky do Aguascalientes

Aguascalientes je hlavní město stejnojmenného mexického státu a leží ve vnitrozemí v severní části centrálního Mexika. Aguascalientes je obecně uznáváno jako město s nejvyšší kvalitou života v Latinské Americe. Jeho centrum je domovem pro 930 000 obyvatel, s metropolitní oblastí v něm ale žije až 1,2 milionu lidí. Mluví se tu úředním jazykem, kterým je španělština a platí se mexickým pesem. Dopřejte si výlet do Mexika, stačí mít levné letenky do Aguascalientes z Prahy.

Letenky Praha - Aguascalientes

Lic. Jesus Teran Peredo International Airport

Zkratka letiště: AGU
Letenky do Mexika - Aguascalientes

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Aguascalientes

Mezinárodní letiště Lic. Jesús Terán Peredo International Airport či Aguascalientes International Airport má IATA značení AGU. Pojmenované je podle guvernéra města Aguascalientes. Ačkoliv má letiště pouze jeden terminál, ročně se tu vystřídá přes 620 000 cestujících a to z domácích i zahraničních destinací. Jejich letadla tu dosedávají na jednu příletovou a vzletovou dráhu z asfaltu, přičemž druhá ranvej je uzavřena. Doprava do města je z letiště Aguascalientes zajištěna formou autobusových linek a taxíků. Zarezervujte si levné letenky do Aguascalientes z Prahy a leťte do Mexika za akční ceny.

Aktuální kurz: 1 MXN = 1.05
Aguascalientes - místní čas: 1:16
Časové pásmo: America/Mexico_City (-5 hodin)
Časový posun: -7 hodin

Souřadnice: 21.883329, -102.300003
Vzdálenost z Prahy: 9892 km


Do Aguascalientes za turistickými cíli

Město Aguascalientes má nádherné historické centrum, kde najdete nejen mnoho památek, ale také zajímavých míst. Centrálním náměstím města je Plaza de la Patria, odtud se můžete vypravit například ke kostelu svatého Marka, založeném na počátku 17. století, kostela Guadalupe, který má nádhernou barokní fasádu, paláce vlády s mnoha sloupy a oblouky či k divadlu Aguascalientes, které je řazeno mezi největší a nejpohodlnější divadla v Mexiku. V centru se nachází také lázeňský dům a vlakové nádraží, jehož hangáry Alameda Avenue, jsou navrženy jako jedna z památek UNESCO. Toto všechno můžete vidět na vlastní oči, když si online zarezervujete levné letenky do Aguascalientes z Prahy.

Levné letenky do Aguascalientes

Všichni jsou už v Mexiku, tak proč ne i vy? Vždyť je to jednoduché, stačí si koupit levné letenky do města Aguascalientes a užít si zhruba 15 hodin trvající let. Když si rezervujete levné letenky do Aguascalientes, tak poletíte z Prahy a navíc za opravdu výhodné ceny. Určitě se tedy moc dlouho nerozmýšlejte a zabookujte si levné letenky do Aguascalientes z Prahy ještě dnes, dokud nějaké jsou.


Počasí Aguascalientes

zataženo

23°C

Východ slunce: 7:06

Západ: 20:35

Úterý

zataženodeštík

23°C

teplota 28°C 18°C

Středa

zataženo

22°C

teplota 26°C 18°C

Čtvrtek

sluncepolojasno

22°C

teplota 28°C 17°C

Pátek

slunce

22°C

teplota 28°C 16°C

Letenka Aguascalientes

Aguascalientes se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Aguascalientes - Mexiko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Aguascalientes.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist