letadlo ico Levné letenky do Tepic

Tepic je hlavní město mexického státu Nayarit, který se nachází na západním pobřeží Mexika u Tichého oceánu. Jedná se zároveň o největší město státu a administrativní sídlo stejnojmenné obce. Leží asi 40 kilometrů východně od Pacifiku na pobřeží řek Río Mololoa a Río Tepic. Celkem má necelého půl milionu obyvatel, kteří tu mluví španělsky a platí mexickým pesem. Levné letenky do Tepic seženete lacino.

Letenky Praha - Tepic

Amado Nervo National Airport

Zkratka letiště: TPQ
Letenky do Mexika - Tepic

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Tepic

Amado Nervo International Airport či Tepic Airport je mezinárodní letiště nacházející se asi 15 kilometrů jižně od Tepic, přičemž jeho IATA značení je TPQ. Pojmenované je podle básníka, který se ve městě Tepic narodil. Letiště v Tepic má jednu příletovou a vzletovou dráhu z asfaltu a jeden terminál, ve kterém jsou odbavováni domácí i mezinárodní cestující. Doprava do města je potom z letiště Tepic zajištěna formou autobusových linek, taxíků a autopůjčoven. Kupte si levné letenky do Tepic z Prahy, dokud jsou za výhodné ceny.

Aktuální kurz: 1 MXN = 1.08
Tepic - místní čas: 11:16
Časové pásmo: America/Mazatlan (-6 hodin)
Časový posun: -8 hodin

Souřadnice: 21.5, -104.900002
Vzdálenost z Prahy: 10079 km


Do Tepic za turistickými cíli

V Tepic se nachází mnoho zajímavých míst, která byste určitě měli vidět. Jedná se například o zdejší katedrálu se dvěma věžemi, která je sídlem římskokatolické diecéze Tepic, a rozvaliny Jauja. Projděte se také místními parky La Loma, Cerro de la Cruz či Panteón de la Cruz nebo po nábřeží řek, které jsou nádherným místem pro procházky. Určitě si dovolenou v této destinaci užijte, tak neváhejte a zabookujte si levné letenky do Tepic z Prahy ještě dnes, dokud nějaké jsou.

Levné letenky do Tepic

Užijte si dovolenou v Mexiku, nyní to budete mít opravdu levně. Právě teď se totiž dají pořídit velmi levné letenky s odletem z Prahy a to do mexického města Tepic. Levné letenky do Tepic z Prahy si lze zabookovat online z pohodlí vašeho domova a to klidně okamžitě. Průměrná doba letu je z Prahy do Tepic asi 15 hodin. Rezervujte si levné letenky do Tepic z Prahy, dokud nějaké jsou, a dopřejte si luxusní dovolenou.


Počasí Tepic

slunce

31°C

Východ slunce: 6:35

Západ: 19:20

Čtvrtek

zataženo

25°C

teplota 34°C 16°C

Pátek

zataženo

25°C

teplota 33°C 16°C

Sobota

sluncepolojasno

26°C

teplota 35°C 16°C

Neděle

zataženo

26°C

teplota 34°C 16°C

Pondělí

sluncepolojasno

23°C

teplota 28°C 17°C

Letenka Tepic

Tepic se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Tepic - Mexiko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Tepic.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist