letadlo ico Levné letenky do Veracruz

Veracruz či oficiálně Heroica Veracruz je největší a nejlidnatější město stejnojmenného mexického státu, který se nachází na východním pobřeží Mexika u Karibského moře. Jedná se o důležitý přístav Mexického zálivu a jeho název v překladu znamená „Pravý kříž“. Založeno bylo už v roce 1519 a to Hernánem Cortézem. Celkový počet obyvatel Veracruz je 552 000 obyvatel, v metropolitní oblasti bydlí dalších 200 000 lidí. Úředním jazykem je tu španělština a měnou mexické peso. Levné letenky do Veracruz z Prahy zakoupíte za výhodné ceny.

Letenky Praha - Veracruz

General Heriberto Jara International Airport

Zkratka letiště: VER
Letenky do Mexika - Veracruz

Najdi nejlevnější letenku

Letiště ve Veracruz

General Heriberto Jara International Airport či Veracruz International Airport je mezinárodní letiště, které má IATA značení VER a nachází se asi 5 kilometrů jihovýchodně od centra města. Pojmenované je podle bývalého guvernéra Veracruz. Skládá se z celkem dvou příletových a vzletových drah z asfaltu, ale pouze jednoho terminálu, kudy procházejí cestující z domácích i zahraničních destinací. Každý rok je na letišti Veracruz obslouženo přes 1,2 milionu pasažérů. Buďte jedním z nich i vy, nyní se dostanete do Veracruz z Prahy za nízké ceny. Do města se z letiště Veracruz dostanete snadno místní dopravou.

Aktuální kurz: 1 MXN = 1.08
Veracruz - místní čas: 12:04
Časové pásmo: America/Mexico_City (-5 hodin)
Časový posun: -7 hodin

Souřadnice: 19.200001, -96.133331
Vzdálenost z Prahy: 9756 km


Do Veracruz za turistickými cíli

Veracruz je velmi oblíbenou turistickou destinací, neváhejte a kupte si levné letenky do Veracruz z Prahy, dokud nějaké jsou. Najdete tu krásnou městskou katedrálu Virgen de la Asunción ze 17. století, městský palác Veracruz, věž Pemex Tower, hlavní náměstí Armádní náměstí, maják Carranza, pevnost San Juan de Ulúa, která stojí na ostrově, spojeném s pevninou mostem, Baluarte de Santiago nebo třeba akvárium Veracruz. Kromě toho se můžete také vykoupat v teplých vodách Mexického zálivu a užit si typickou dovolenou u moře.

Levné letenky do Veracruz

Užijte si svou dovolenou v exotické destinaci, jako je Mexiko, protože nyní vás to vyjde opravdu lacino. Levné letenky do Veracruz jsou s odletem z Prahy a to za skvělé ceny. Objednat si levné letenky do Veracruz z Prahy můžete snadno a rychle online, nikde je nemusíte dlouho hledat. Pokud vás tato nabídka zaujala, tak neváhejte a zabookujte si levné letenky do Veracruz z Prahy ještě dnes. Průměrná doba letu je z Prahy do Veracruz asi 13 hodin.


Počasí Veracruz

zataženoMrholení

24°C

Východ slunce: 6:16

Západ: 18:16

Čtvrtek

sluncepolojasnodeštík

18°C

teplota 21°C 13°C

Pátek

zataženoMrholení

17°C

teplota 21°C 13°C

Sobota

zataženodeštík

17°C

teplota 20°C 13°C

Neděle

zataženoMrholení

18°C

teplota 20°C 13°C

Pondělí

zataženodeštík

16°C

teplota 20°C 13°C

Letenka Veracruz

Veracruz se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Veracruz - Mexiko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Veracruz.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist