letadlo ico Levné letenky do Méridy

Mérida je hlavní a také největší město mexického státu Yucatán na stejnojmenném ostrově asi 35 kilometrů od pobřeží Mexického zálivu a 300km od Cancúnu. Populace Méridy sahá k necelému jednomu milionu, díky čemuž se řadí mezi dvanáct nejlidnatějších mexických metropolí. Jistou zajímavostí je, že 60% obyvatel města je původní mayské etnicity. Úředním jazykem Méridy je španělština a měnou mexické peso. Podívejte se do této destinace s levnými letenkami do Méridy z Prahy už zítra.

Letenky Praha - Merida v Mexiku

Manuel Crescencio Rejon International Airport

Zkratka letiště: MID
Letenky do Mexika - Merida v Mexiku

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Méridě

Mezinárodní letiště Manuel Crescencio Rejón International Airport někdy známé také jako Mérida-Rejón Airport leží 8 kilometrů jižně od centra Méridy. Jedná se o jedno ze čtyř letišť v Mexiku, které má Control Center Area. Letiště Merida bylo otevřeno v roce 1929, ale na konci 20. století bylo kompletně přebudováno. Jeho IATA značení je MID. Letiště Merida má dvě asfaltové příletové a vzletové dráhy a jeden terminál, kterým každý rok projde až 1,4 milionu cestujících. Jedním z nich můžete být i vy, když si pořídíte levné letenky do Méridy. Doprava do města je z letiště Manuel Crescencio Rejón International Airport zajištěna autobusovými linkami, taxíkem a autopůjčovnami.

Aktuální kurz: 1 MXN = 1.09
Merida v Mexiku - místní čas: 10:02
Časové pásmo: America/Mexico_City (-5 hodin)
Časový posun: -7 hodin

Souřadnice: 20.966669, -89.616669
Vzdálenost z Prahy: 9183 km


Do Méridy za turistickými cíli

V Méridě najdete mnoho zajímavých míst a památek, které stojí za vidění. Mezi nimi je velký počet chrámů jako je Barrio y Templo Parroquial de San Sebastián, Barrio y Templo Parroquial de Santa Lucía, Barria y Templo Parroquial de Santiago a další. Krásný je také Palacio de Gobierno, Monumento á la Patria či Caso de Montejo. V okolí Méridy najdete i mnoho mayských památek, které vám ukážou, jak žili zdejší domorodci. Jednou z nejlepších je pyramidový areál Uxmal. Levné letenky do Méridy z Prahy jsou rychle vyprodané, tak si je objednejte ještě dneska, ať o nic nepřijdete.

Levné letenky do Méridy

Podívejte se do Mexika s levnými letenkami třeba do Méridy. Na vlastní oči můžete vidět staré památky mayské civilizace. Levné letenky do Méridy jsou s odletem přímo z Prahy. Dostupnost letenek do Méridy z Prahy je snadná – stačí si je včas online rezervovat. Průměrná doba letu do Méridy je z Prahy přibližně 13 hodin.


Počasí Merida v Mexiku

zataženodeštík

28°C

Východ slunce: 16:29

Západ: 4:52

Neděle

zataženoMrholení

26°C

teplota 27°C 24°C

Pondělí

zataženodeštík

28°C

teplota 29°C 27°C

Úterý

zataženoMrholení

28°C

teplota 29°C 27°C

Středa

zataženodeštík

28°C

teplota 30°C 27°C

Čtvrtek

zataženodeštík

28°C

teplota 30°C 27°C

Letenka Merida v Mexiku

Merida v Mexiku se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Merida v Mexiku - Mexiko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Méridy.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist