letadlo ico Levné letenky do na Yucatán
Mexiko

Stát Yucatán se nachází na severu stejnojmenného poloostrova, na jihovýchodě Mexika na pobřeží Mexického zálivu. Hlavním městem státu je Mérida, která je považovaná za jedno z nejlepších míst k životu. Žije tu necelý milion obyvatel z dvou milionů lidí ve státě Yucatán. Úředním jazykem je tu španělština a měnou je mexické peso. Yucatán byl důležitým místem už v době starých Mayů, po kterých tu zůstalo mnoho památek. Vydejte se za poznáním s levnými letenkami do Yucatánu.

Letenky Yucatan

Podnebí v Yucatánu – na kdy objednat letenky na Yucatán

Klima ve státě Yucatán je různé podle daných lokalit. Obecně je ale vcelku vlhké a horké a to především v rozmezí května až listopadu. Pokud plánujete navštívit nějaké památky, levné letenky si objednávejte spíše na zimní měsíce. Během léta se tu kvůli vysokým teplotám, dá opravdu spíše jen relaxovat u moře.

Aktuální kurz: 1 MXN = 1.04


Do Yucatánu za turistickými cíli

Yucatán se proslavil především díky pozůstatkům mayské civilizace. Mezi nejznámější patří bezesporu Chichén Itzá, což jsou ruiny mayského města, které jsou zařazeny na seznamu světového dědictví UNESCO. Kromě toho patří také na seznam nových sedmi divů světa. Kulturním dědictvím je také zřícenina města Uxmal nebo Tulumu. Toužíte-li ale po klidné dovolené u moře, vyzkoušejte například letovisko Playa del Carmen nebo Cancún. V Yucatánu jsou dochované také deštné pralesy, takže pokud chcete zažít opravdové letní dobrodružství, kupte si levné letenky do této destinace.

Za přírodou do Yucatánu

Na Yucatánu je velmi rozmanitá příroda. Ze zvířat je možné se tu setkat například s dikobrazem, jaguárem, pásovcem, vydrou, kolibříky nebo langustami či krabi v moři. Z rostlinných zástupců jsou to především orchideje, různé palmy, kakaovníky, kokosovníky nebo různé druhy stromů v tropickém lese. Vidět to můžete na vlastní oči díky levným letenkám.

Levné letenky na Yucatán

Do Mexika se teď může podívat opravdu každý a to díky levným letenkám, které se nyní prodávají na Yucatán. Odlet je s levnými letenkami přímo z Prahy. Průměrná doba letu s letenky za akční ceny, které si můžete rezervovat online, do Yucatánu je zhruba 12 hodin. Užijte si let s levnými letenkami do státu Yucatán.

Letenka Yucatán

Yucatán a jak se tam dostat lacino? Levnou letenku Praha - Yucatán snadno zabookujete právě zde.
Letenka do na Yucatán vám udělá radost ještě dnes.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist