letadlo ico Levné letenky do Chihuahua

Chihuahua je hlavním městem stejnojmenného mexického státu, který leží na severu země ve vnitrozemí. Název v překladu znamená „Mezi dvěma vodami“ nebo „Suché a písčité místo“, podle toho, z kterého jazyka. Chihuahua je domovem pro 925 000 obyvatel, kteří tu mluví španělsky a platí mexickým pesem. Užijte si svůj let do Mexika, když si objednáte levné letenky do Chihuahua z Prahy, vyjde vás to lacino.

Letenky Praha - Chihuahua

Letiště v Chihuahua

Mezinárodní letiště General Roberto Fierro Villalobos International Airport slouží městu Chihuahua, od kterého leží asi 16 kilometrů severovýchodním směrem. Jeho IATA značení je CUU a pojmenované je podle mexického pilota, který bojoval během revoluce v roce 1920. Letiště v Chihuahua má celkem tři příletové a vzletové dráhy, na kterých dosedají letadla z domácích i cizích destinací. Cestující jsou potom odbaveni v jedné budově terminálu, kudy jich projde každý rok přes 1,1 milionu. Spokojených pasažérem můžete být i vy, když si objednáte levné letenky do Chihuahua z Prahy. Do centra města se z letiště Chihuahua dostanete snadno autobusem, taxíkem nebo si vypůjčíte auto.

Aktuální kurz: 1 MXN = 1.09
Chihuahua - místní čas: 14:55
Časové pásmo: America/Mazatlan (-6 hodin)
Časový posun: -8 hodin

Souřadnice: 28.633329, -106.083328
Vzdálenost z Prahy: 9486 km


Do Chihuahua za turistickými cíli

Z památek se zajděte podívat na hlavní katolický kostel města Chihuahua, který se jmenuje chrám svatého Františka. Jeho konstrukce začala už v roce 1715. Další důležitou budovou je vládní palác z 19. století, umístěný v samotném srdci města, městská radnice, která stojí na Náměstí armády, muzeum Casa Juárez, což je historický dům, který sloužil prezidentovi Benito Juárézovi během jeho návštěvy Chihuahua. Dále tu stojí federální palác, kostel svaté Rity a vaši pozornost jistě zaujme i metropolitní park Presa El Rejón, ve kterém se nachází stejnojmenné jezero. Levné letenky do Chihuahua z Prahy seženete za nízké ceny, tak neváhejte.

Levné letenky do Chihuahua

Chcete poznat Mexiko, ale obáváte se drahých letenek do této destinace? Tak nyní už nemusíte, protože právě teď máte jedinečnou příležitost si koupit online levné letenky do Chihuahua, které jsou navíc s odletem přímo z Prahy. Levné letenky do Chihuahua z Prahy jsou ale rychle vyprodané, proto určitě neváhejte a zabookujte si je co nejdříve, dokud nějaké jsou. Průměrná doba letu je z Prahy do Chihuahua asi 15 hodin.


Počasí Chihuahua

slunce

19°C

Východ slunce: 6:37

Západ: 19:30

Neděle

slunce

15°C

teplota 20°C 10°C

Pondělí

slunce

15°C

teplota 21°C 11°C

Úterý

slunce

18°C

teplota 24°C 12°C

Středa

sluncepolojasno

19°C

teplota 25°C 13°C

Letenka Chihuahua

Chihuahua se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Chihuahua - Mexiko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Chihuahua.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist