letadlo ico Levné letenky do na ostrov Cozumel

Cozumel je ostrov nacházející se v Karibském moři asi 20 kilometrů od východního pobřeží mexického poloostrova Yucatán a kousek od Cancúnu. Je to největší ostrova Mexika v Atlantickém oceánu, celkově je potom třetím největším. Patří do mexického státu Quintana Roo. Hlavním městem ostrova Cozumel je San Miguel de Cozumel, kde žije přibližně 77 000 obyvatel. Celková populace ostrova je 100 000 lidí. Úředním jazykem na ostrově Cozumel je španělština a měnou mexické peso. Časové pásmo ostrova je -5 hodin. Leťte s levnými letenkami na Cozumel a udělejte si dovolenou, jak se patří.

Letenky Praha - Cozumel

Cozumel International Airport

Zkratka letiště: CZM
Letenky do Mexika - Cozumel

Najdi nejlevnější letenku

Podnebí ostrova Cozumel

Klima na Cozumel je tropické a během roku se tu střídají dvě období. Suché období je od února do dubna, ale i během této doby tu spadne přibližně 45 mm srážek. Větší deště jsou potom v období dešťů, které je tu po zbytek roku. Nejdeštivější jsou měsíce září a říjen, kdy spadne až 240 mm srážek. Na ostrově Cozumel je teplota během roku skoro stejná a pohybuje se kolem 25 °C. Kupte si levné letenky na Cozumel z Prahy na období sucha, kdy tu pořád svítí sluníčko.

Aktuální kurz: 1 MXN = 1.05
Cozumel - místní čas: 0:15
Časové pásmo: America/Cancun (-5 hodin)
Časový posun: -6 hodin

Souřadnice: 20.508329, -86.945831
Vzdálenost z Prahy: 9046 km


Na Cozumel za turistickými cíli

Turisté létají na Cozumel převážně za teplým mořem a písečnými plážemi, kterých je na ostrově velký počet. Lze se tu opalovat, potápět, plavat, užívat si a odpočívat. Na ostrově Cozumel můžete také lovit ryby, plachtit či vyzkoušet turistickou ponorku. Až si palem na pláži a vody užijete až až, jeďte se podívat na pozůstatky mayské civilizace v San Gervasio, na monument Chan Santa Cruz nebo kostel svatého Michaela. S levnými letenkami na Cozumel z Prahy máte na tuto exotickou dovolenou i vy.

Na Cozumel za přírodou

Na ostrově Cozumel najdete rozmanitou faunu a flóru a také několik endemických živočichů. Patří sem převážně ptáci, jako je místní druh střízlíka, bažanta či drozda. Cozumel má také svůj druh lišky, mývala a nosála. V přírodě můžete potkat také amerického krokodýla. Podívejte se na divokou přírodou s levnými letenkami na Cozumel.

Levné letenky na Cozumel

Na exotickou dovolenou do Karibiku teď můžete vyrazit i vy a to díky levným letenkám na ostrov Cozumel v Mexiku, které se sem teď prodávají. Průměrná doba letu na Cozumel z Prahy je 13,5 hodiny. Levné letenky na Cozumel z Prahy jsou velmi žádané, tak si je nezapomeňte včas rezervovat.


Letenka Cozumel

Cozumel se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Cozumel - Mexiko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do na ostrov Cozumel.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist