letadlo ico Levné letenky do Guadalajara

Guadalajara je hlavní město mexického státu Jalisco, ležícího v západní tichomořské oblasti Mexika. Díky své populaci, která činí skoro 1,5 milionu lidí, je Guadalajara po Mexico City čtvrté největší v Mexiku. Metropolitní oblast města má 4,4 milionu, takže je druhá nejlidnatější ve státě. Guadalajara je kromě toho také desáté největší město v Latinské Americe. Úředním jazykem je tu španělština a měnou mexické peso. Kupte si levné letenky do Guadalajara z Prahy ještě dnes.

Letenky Praha - Guadalajara

Don Miguel Hidalgo y Costilla International Airport

Zkratka letiště: GDL
Letenky do Mexika - Guadalajara

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Guadalajara

Mezinárodní letiště Guadalajara International Airport, oficiálně známé také jako Miguel Hidalgo y Costilla Guadalajara International Airport, má IATA značení GDL. Bylo otevřeno v roce 1966 a leží 16 kilometrů jižně od města Guadalajara. Je to třetí nejrušnější letiště Mexika a druhé největší pro nákladní lety. Oficiální název nese jméno mexického hrdiny, který započal válku za nezávislost. Letiště Guadalajara má dvě asfaltové příletové a vzletové dráhy a dva terminály, kde je každý rok odbaveno 8,7 milionu pasažérů. Přímo před terminálem letiště Guadalajara staví autobusy a taxíky, kterými se snadno dopraví do města. Akční letenky do Guadalajara z Prahy jsou rychle vyprodané, tak neváhejte s rezervací.

Aktuální kurz: 1 MXN = 1.08
Guadalajara - místní čas: 19:05
Časové pásmo: America/Mexico_City (-5 hodin)
Časový posun: -7 hodin

Souřadnice: 20.66667, -103.333328
Vzdálenost z Prahy: 10064 km


Do Guadalajara za turistickými cíli

Mezi turisticky nejzajímavější atrakce v Guadalajara patří mexický katolický kostel Iglesia de Nuestra Señora de los Remedios se zdobením z pravého zlata, pocházející ze 16.století. Další významnou památkou je katedrála Concatedral de Santa María a kostel Santiago el Mayor. Za prohlídku stojí také nemocnice Hospicio Cabañas, což je jedním z nejstarších a největších nemocničních komplexů v Americe. Je zapsán jako kulturní historická památka. Prohlédněte si všechny tyto památky na vlastní oči.

Levné letenky do Guadalajara

Chcete si udělat dovolenou do Mexika, ale nechcete za letenky utratit jmění? Potom si kupte levné letenky do Guadalajara z Prahy. Levné letenky do Guadalajara jsou snadno dostupné na internetu. Průměrná doba letu do Guadalajara je z Prahy něco málo přes 15 hodin. Kupte si levné letenky do Guadalajara z Prahy ještě dnes.


Počasí Guadalajara

zataženo

17°C

Východ slunce: 0:21

Západ: 13:59

Sobota

zataženo

17°C

teplota 18°C 15°C

Neděle

zataženodeštík

16°C

teplota 17°C 13°C

Pondělí

zataženoMrholení

17°C

teplota 19°C 14°C

Úterý

zataženoMrholení

17°C

teplota 19°C 14°C

Letenka Guadalajara

Guadalajara se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Guadalajara - Mexiko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Guadalajara.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist