letadlo ico Levné letenky do Colima

Colima je hlavní město stejnojmenného mexického státu, který se nachází v centrální části západního pobřeží země u Tichého oceánu. Jedná se o druhé největší město státu Colima, které leží asi 60 kilometrů severovýchodně od pobřeží, a zároveň je jeho administrativním sídlem. Colima má celkem 132 000 obyvatel, kteří tu mluví španělsky a platí mexickým pesem. Levné letenky do Colimy z Prahy nyní seženete za výhodné ceny.

Letenky Praha - Colima

Licenciado Miguel de la Madrid Airport

Zkratka letiště: CLQ
Letenky do Mexika - Colima

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Colimě

Městu Colima slouží mezinárodní letiště Licenciado Miguel de la Madrid Airport, známé také pouze jako Colima Airport, které se nachází asi 15 kilometrů severovýchodně. Jeho IATA značení je CLQ a pojmenované je na počest bývalého prezidenta Mexika, který se ve státě Colima narodil. Letiště v Colimě má jednu asfaltovou příletovou a vzletovou dráhu a také jeden terminál, ve kterém jsou odbavováni cestující z mezinárodních i domácích destinací. Každý rok je jich tu odbaveno přes 113 000. Z letiště v Colimě se pak do města dostanou snadno autobusovým spojením nebo taxíkem. Zabookujte si levné letenky do Colimy z Prahy ještě dnes a ušetřete na své dovolené.

Aktuální kurz: 1 MXN = 1.08
Colima - místní čas: 21:47
Časové pásmo: America/Mexico_City (-5 hodin)
Časový posun: -7 hodin

Souřadnice: 19.25, -103.73333
Vzdálenost z Prahy: 10217 km


Do Colimy za turistickými cíli

V Colimě se nachází opravdu velký počet zajímavých míst, která byste měli navštívit, když tu budete na dovolené. Centrum města je tvořeno náměstím Jardín Libertad, na kterém najdete palmy a budovu z 19. století. Nejznámějším hotelem je tu hotel Cevallos. Colima má samozřejmě také svou katedrálu, která se oficiálně jmenuje Basílica Menor Catedral de Colima a byla postavena na konci 19. století v neoklasicistním stylu. Najdete tu ale i muzeum historie Jardín Libertad je Museo Regional de Historia a sluneční hodiny. Město Colima leží nedaleko stejnojmenné sopky, ke které si můžete udělat procházku. Levné letenky do Colimy z Prahy jsou k dostání za výhodné ceny, tak si je zabookujte ještě dnes.

Levný letenky do Colimy

Mexiko je nyní opravdu dostupnou destinací, kam se můžete letět rekreovat. Právě nyní se totiž do mexického města Colima prodávají levné letenky s odletem z Prahy, které jsou navíc za výhodné ceny. Průměrná doba letu je z Prahy do Colimy asi 15 hodin. Objednejte si levné letenky do Colimy z Prahy ještě dnes, protože jsou velmi rychle vyprodané, a určitě nebudete litovat.


Počasí Colima

slunce

29°C

Východ slunce: 7:37

Západ: 20:11

Pátek

slunce

29°C

teplota 38°C 19°C

Sobota

slunce

28°C

teplota 36°C 18°C

Neděle

slunce

26°C

teplota 35°C 16°C

Pondělí

slunce

27°C

teplota 35°C 17°C

Letenka Colima

Colima se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Colima - Mexiko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Colima.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist