letadlo ico Letenky do Brazílie
Brazil

Brazilská federativní republika se nachází v Jižní Americe a její břehy omývá Atlantský oceán. Brazílie je pátým největším státem světa svou rozlohou i počtem obyvatel a největší zemí v Jižní Americe i latinsko-americkém regionu. Je to největší země na světě s úředním jazykem portugalštinou. Brazílie má 204,4 milionu obyvatel, z nichž 2,5 milionu žije hlavním městě Brasílii. Měnou je tu brazilský real. Časový posun je v Brazílii o -2 až -5 hodin. Zakupte si levné letenky do Brazílie a nebudete litovat.

Aktuální kurz: 1 BRL = 4.45


Letiště Brazílie

G

CH

Oblasti

Podnebí v Brazílii

S ohledem na velikost Brazílie se nedá klima Brazílie snadno shrnout. Převážná část země má tropické podnebí, najdeme tu ale i mírné, rovníkové nebo tropické klima. Průměrná teplota v Brazílii se pohybuje kolem 25°C, s tím, že větší teplotní rozdíly jsou během dne, než během jednotlivých období. Obecně je tu velmi vlhký a horký vzduch. Levné letenky s odletem z Prahy si můžete objednat, na kdy chcete.

Do Brazílie za turistickými cíli

Brazílie je velká země a nachází se tu mnoho turisticky zajímavých míst. Z měst je to určitě hlavní město Brasília se spoustou historických památek, Rio de Janeiro, proslavené svými karnevaly, nebo největší město Brazílie Sao Paulo. Dále v Brazílii najdete vodopády Iguacu, národní park Chapada Diamantina National Park, pláž Arpoador, nebo pláž Porto de Galinhas. Všechna tato místa jsou pro vás dostupná s levnými letenkami s odletem z Prahy do Brazílie.

Do Brazílie za přírodou

Bezesporu nejzajímavější součást brazilské fauny a flóry představuje tropický deštný prales v povodí Amazonky. Ze zvířat tu můžete potkat například opice, mravenečníky, aligátory, papoušky, jaguáry, ale i zástupce ze světa hmyzu nebo plazů. Z rostlin jsou známé například Helikonie, mahagonovník, Uňa de Gato nebo Sangre de Grado. Vydejte se za dobrodružstvím do brazilského tropického prales, s levnými letenkami je to snadné.

Levné letenky do Brazílie

Poznejte Jižní Ameriku na vlastní kůži – s levnými letenkami, které se nyní prodávají do Brazílie, je to snadné. Levné letenky do Brazílie se dají pořídit opravdu za pakatel a zabookovat je lze online snadno a rychle. Průměrná doba letu s levnými letenkami z Prahy do Brazílie se liší podle konkrétní destinace, ale pohybuje se kolem 13-14 hodin. Levné letenky do Brazílie jsou rychle pryč, tak si je rezervujte co nejdříve.

Brazílie

Brazílie je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do Brazílie čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace