letadlo ico Levné letenky do Porto Alegre

Porto Alegre je hlavní a největší město brazilského státu Rio Grande do Sul, který je nejjižnějším státem Brazílie. Jedná se o jedno z největších brazilských měst, přičemž ho najdeme na pobřeží Atlantského oceánu asi 400 kilometrů severně od hranic s Uruguayí. Celkový počet obyvatel Porto Alegre je 4,4 milionu lidí, z nichž 1,5 milionu žije přímo v centru města. Úředním jazykem je tu portugalština a měnou brazilský real. Levné letenky do Porto Alegre jsou teď s odletem z Prahy, tak si je zabookujte online ještě dnes.

Letenky Praha - Porto Alegre

Salgado Filho International Airport

Zkratka letiště: POA
Letenky do Brazílie - Porto Alegre

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Porto Alegre

Mezinárodní letiště Salgado Filho International Airport se nachází asi 3 kilometry severovýchodně od centra a jeho IATA značení je POA. Otevřeno bylo už v roce 1940 a pojmenované je podle bývalého brazilského senátora. Letiště v Porto Alegre má jednu příletovou a vzletovou dráhu z asfaltu, na nichž dosedají letadla z domácích i zahraničních destinací. Tito pasažéři jsou potom odbavováni ve dvou terminálech v počtu 8,4 milionu lidí ročně. Letiště Porto Alegre je s centrem města spojeno autobusovými linkami, taxíky a autopůjčovnami. Nedaleko se také nachází stanice metra. Levné letenky do Porto Alegre zakoupíte nyní z Prahy a to lacino.

Porto Alegre
Aktuální kurz: 1 BRL = 3.87
Porto Alegre - místní čas: 12:35
Časové pásmo: America/Sao_Paulo (-3 hodin)
Časový posun: -4 hodin

Souřadnice: -30.03306, -51.23
Vzdálenost z Prahy: 10998 km


Do Porto Alegre za turistickými cíli

Až budete v Porto Alegre, zajděte se podívat na sídlo vlády, kterým je palác Piratini, nádherné jsou také místní botanické zahrady a park Farroupilha a Moinhos de Vento Park. Dále byte měli pokračovat k monumentu Azores nacházející se před administrativním centrem, katolické katedrále Porto Alegre, nádherné historické městské radnici, do muzea Joaquim José Felizardo, umělecké galerie Rio Grande do Sul Museum of Art či memoriálu od Rio Grande do Sul. Jak vidíte, je tu hodně památek, které stojí za pozornost, tak si kupte levné letenky do Porto Alegre z Prahy za výhodné ceny.

Levné letenky do Porto Alegre

Lákala by vás cesta do nějaké daleké země, ale obáváte se drahých letenek? Tak nyní už nemusíte, protože máte příležitost si koupit levné letenky do Porto Alegre. Ty jsou navíc s odletem přímo z Prahy a zabookovat si je lze snadno a rychle online z pohodlí domova. Průměrná doba letu je z Prahy do Porto Alegre asi 17 hodin a 45 minut. Neváhejte a rezervujte si levné letenky do Porto Alegre z Prahy ještě dnes, dokud nějaké jsou.


Počasí Porto Alegre

zataženoMrholení

27°C

Východ slunce: 6:18

Západ: 18:54

Sobota

sluncepolojasno

26°C

teplota 28°C 21°C

Neděle

slunce

28°C

teplota 31°C 23°C

Pondělí

sluncepolojasno

28°C

teplota 31°C 25°C

Úterý

zataženoMrholení

28°C

teplota 31°C 23°C

Středa

sluncepolojasno

26°C

teplota 30°C 22°C

Letenka Porto Alegre

Porto Alegre se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Porto Alegre - Brazílie i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Porto Alegre.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist