letadlo ico Levné letenky do Ria de Janeira

Rio de Janeiro je hlavní město stejnojmenného brazilského státu, který se nachází na východním pobřeží Brazílie u Atlantského oceánu, a zároveň druhé nejlidnatější město Brazílie. Nachází se přímo na pobřeží oceánu u zálivu Guanabara, přičemž se mu přezdívá „Úžasné město“. V centru Ria de Janeira žije necelých 6,5 milionu obyvatel, s metropolitní oblastí je to potom téměř dvojnásobek. To z něho dělá sedmé nejlidnatější město celé Ameriky. Úředním jazykem je tu portugalština a měnou brazilský real, stejně jako ve zbytku státu. Levné letenky do Ria de Janeira z Prahy teď pořídíte opravdu lacino.

Letenky Praha - Rio de Janeiro

Všechna letiště ve městě

Zkratka letiště: RIO
Letenky do Brazílie - Rio de Janeiro

Najdi nejlevnější letenku

Rio de Janeiro-Galeao International Airport

Zkratka letiště: GIG
Letenky do Brazílie - Rio de Janeiro

Najdi nejlevnější letenku

Santos Dumont Airport

Zkratka letiště: SDU
Letenky do Brazílie - Rio de Janeiro

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Riu de Janeiru

Mezinárodní letiště Rio de Janeiro či RIOgaleão–Antonio Carlos Jobim International Airport se nachází 20 kilometrů severně od města a jeho IATA značení je GIG. Otevřeno bylo v roce 1945 a dnes se jedná o čtvrté nejvytíženější letiště v Brazílii. Pojmenované je podle pláže, poblíž které se nachází. Letiště v Rio de Janeiro má jednu příletovou dráhu z asfaltu a jednu z betonu, na nich každý rok dosedají letadla z domácích i zahraničních destinací s celkovým počtem 17,1 milionů cestujících. Ti jsou potom odbavováni ve dvou terminálech, které jsou oba půlkruhového tvaru po dvanácti bránách. Z letiště v Rio de Janeiro se můžete dostat snadno nejrůznějšími autobusovými linkami, jako je např. 915, 922, 924 či 925, dále taxíkem nebo si na letišti můžete půjčit auto. Kupte si levné letenky do Rio de Janeira z Prahy ještě dnes, dokud nějaké jsou.

Rio de Janeiro
Aktuální kurz: 1 BRL = 3.95
Rio de Janeiro - místní čas: 1:32
Časové pásmo: America/Sao_Paulo (-3 hodin)
Časový posun: -4 hodin

Souřadnice: -22.902781, -43.2075
Vzdálenost z Prahy: 9893 km


Do Ria de Janeira za turistickými cíli

Část města Ria de Janeira se nachází na seznamu světového dědictví UNESCO. Symbolem města je velká socha Krista Spasitele s rozpraženýma rukama, která byla slavnostně odhalená v roce 1931 na paměť nezávislosti Brazílie. Kromě té se tu nachází stadión Maracana Stadium, most Rio-Niterói Bridge, akvadukt Carioca, palác Paço de São Cristóvão, který dříve sloužil jako sídlo brazilským císařům, římskokatolický kostel Candelária, stavěný od konce 18. století do 19. století, národní knihovna Brazílie a městské secesní divadlo. V okolí Ria de Janeira se rozprostírá například hora Pedra da Gávea, národní park Tijuca, hora Sugarloaf, známá pláž Copacabana a další. Toto všechno můžete vidět na vlastní oči a třeba zažít opravdový karneval, když si pořídíte levné letenky do Ria de Janeira z Prahy ještě dnes.

Levné letenky do Ria de Janeira

Podmanivá samba, spousta masek a barev či bělostné pláže a čistý oceán. Je jedno, co vám láká jet do Ria de Janeira, hlavní je, že teď za to nedáte moc peněz. Levné letenky do Ria de Janeira jsou nyní s odletem z Prahy a zabookovat si je můžete klidně hned teď z pohodlí svého domova online. Průměrná doba letu je z Prahy do Ria de Janeira asi 14 hodin. Rezervujte si levné letenky do Ria de Janeira z Prahy ještě dnes a poznejte Brazílii na vlastní kůži.


Počasí Rio de Janeiro

sluncepolojasno

30°C

Východ slunce: 5:46

Západ: 18:25

Pátek

zataženodeštík

29°C

teplota 31°C 27°C

Sobota

zataženo

29°C

teplota 31°C 27°C

Neděle

zataženo

29°C

teplota 30°C 27°C

Pondělí

zataženo

30°C

teplota 32°C 27°C

Letenka Rio de Janeiro

Rio de Janeiro se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Rio de Janeiro - Brazílie i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Ria de Janeira.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist