letadlo ico Levné letenky do Fortaleza

Fortaleza je hlavní město spolkového brazilského státu Ceará, který leží na severovýchodě země. Město leží na pobřeží Atlantského oceánu a je to páté největší město Brazílie. Fortaleza má přezdívku „brazilské Miami“ a „Země světel“. Celková populace města je 3,6 milionu obyvatel, z nichž 2,5 milionu bydlí v centrální části. Úředním jazykem je tu portugalština a měnou brazilský real. Levné letenky do Fortalezy z Prahy nyní pořídíte opravdu lacino, tak neváhejte.

Letenky Praha - Fortaleza

Pinto Martins International Airport

Zkratka letiště: FOR
Letenky do Brazílie - Fortaleza

Najdi nejlevnější letenku

Letiště ve Fortaleze

Mezinárodní letiště Pinto Martins – Fortaleza International Airport je pojmenované po pilotovi, který se narodil ve státě Ceará. Vystavěno bylo už v roce 1930 a jeho IATA kód je FOR, přičemž leží asi 2 kilometry jižně od centra města. Letiště Fortaleza je velmi frekventované a během roku zvládne obsloužit v jednom terminálu necelých 6 milionů spokojených cestujících. Jejich letadla přistávají na jedné asfaltové dráze. Původně se letiště ve Fortaleze nazývalo Cocorote Airport. Doprava do města je z letiště ve Fortaleze zajištěna formou autobusových linek a taxíků. Jak vidíte, když si koupíte levné letenky do Fortalezy z Prahy, nebudete mít problém se dostat do města.

Fortaleza
Aktuální kurz: 1 BRL = 3.81
Fortaleza - místní čas: 11:30
Časové pásmo: America/Fortaleza (-3 hodin)
Časový posun: -5 hodin

Souřadnice: -3.71722, -38.54306
Vzdálenost z Prahy: 7825 km


Do Fortalezy za turistickými cíli

Ve Fortaleze je toho opravdu hodně k vidění, tak neváhejte a pokochejte se výhledem například na metropolitní katedrálu Fortaleza se dvěma věžemi, divadlo Jose Alencara, kde můžete zhlédnout nějaké vystoupení, dále na monument Guardian of Iracema či most Ingleses a centrum umění a kultury Dragao do Mar. Vykoupat se, potápět, plavat, opalovat se, vyzkoušet kitesurfing a windsurfing můžete potom například na pláži Iracema nebo Meireles. I ve Foraleze si užijete dovolenou u moře, tak neváhejte a zabookujte si levné letenky do Fortalezy z Prahy, dokud jsou.

Levné letenky do Fortaleza

Dopřejte si letos exotickou dovolenou v daleké zemi a leťte se podívat do Brazílie. Na cestování do této destinace nyní ušetříte, a to tak, že si koupíte levné letenky do Fortalezy, které jsou k dostání s odletem z Prahy. Průměrná doba letu je z Prahy do Fortalezy asi 14,5 hodiny. Pokud vás tato nabídka zaujala, tak moc dlouho neváhejte a zabookujte si levné letenky do Fortalezy z Prahy ještě dnes, dokud nějaké jsou. Jde to udělat online.


Počasí Fortaleza

sluncepolojasnoMrholení

29°C

Východ slunce: 5:33

Západ: 17:35

Středa

zataženoMrholení

28°C

teplota 30°C 27°C

Čtvrtek

zataženoMrholení

28°C

teplota 30°C 27°C

Pátek

zataženoMrholení

28°C

teplota 30°C 27°C

Sobota

zataženoMrholení

27°C

teplota 28°C 26°C

Neděle

zataženodeštík

28°C

teplota 29°C 27°C

Letenka Fortaleza

Fortaleza se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Fortaleza - Brazílie i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Fortaleza.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist