letadlo ico Levné letenky do Belem

Belém je hlavní a největší město brazilského státu Pará, nacházejícího se na severu země. Belém znamená v překladu Betlém a jedná se o přístavní město, ležící na ostrově tvořeném přítoky několika řek, které se vlévají do Karibského moře. Největší z nich je řeka Guamá. Centrum Belému je domovem pro zhruba 1,4 milionu obyvatel, s metropolitní oblastí tu žije přes 2,2 milionu lidí. Úředním jazykem je v Belému portugalština a měnou brazilský real. Levné letenky do Belému z Prahy si můžete zabookovat snadno a rychle ještě dnes.

Letenky Praha - Belem

Val de Caes International Airport

Zkratka letiště: BEL
Letenky do Brazílie - Belem

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Belému

Belém/Val de Cans–Júlio Cezar Ribeiro International Airport je hlavní mezinárodní letiště, které slouží městu Belém, přičemž se nachází ve Val de Cans asi 3 kilometry severně od centra. Jeho IATA značení je BEL a pojmenované je podle výzkumníka. Letiště v Belému má celkem dvě příletové a vzletové dráhy z asfaltu, na nichž dosedají letadla z domácích i zahraničních destinací. Cestující jsou potom odbavováni v jedné budově terminálu, kudy jich každoročně projde přes 3,4 milionu. Doprava do města je z letiště Belém zajištěna formou autobusových linek a taxíků. Leťte do této destinace lacino, kupte si levné letenky do Belému z Prahy.

Belem
Aktuální kurz: 1 BRL = 3.84
Belem - místní čas: 15:17
Časové pásmo: America/Sao_Paulo (-3 hodin)
Časový posun: -5 hodin

Souřadnice: -1.451337, -48.490395
Vzdálenost z Prahy: 8248 km


Do Belému za turistickými cíli

V Belému je mnoho zajímavých míst, která doopravdy stojí za to vidět. Jedná se například o divadlo Theatro da Paz and Vitória Régia, dále muzeum Paraense Emílio Goeldi Museum, katedrálu Sé, která je jednou z největších v Brazílii, kostel svatého Alexandra, který je nejstarším v Belému, a velké tržiště Peso market, kde si můžete koupit nejen suvenýry, ale také nějaké místní pochoutky. Až si budete chtít odpočinout od památek, zajděte se podívat na břeh řeky Guamá nebo nedaleké zoologické zahrady. Levné letenky do Belému jsou s odletem z Prahy a za výhodné ceny, tak nepromeškejte svou příležitost.

Levné letenky do Belému

Toužíte letět na dovolenou do dalekých destinací, které dýchají exotikou? Tak co se levně letět podívat do Brazílie? Stačí, abyste si včas objednali levné letenky do Belému, které jsou s odletem z Prahy a užili si tuto destinaci. Levné letenky do Belému jsou s odletem z Prahy a lze si je zabookovat online z pohodlí domova, dokud nějaké jsou. Průměrná doba letu je z Prahy do Belému asi 18 hodin.


Počasí Belem

zataženoMrholení

27°C

Východ slunce: 7:19

Západ: 19:18

Úterý

zataženoMrholení

25°C

teplota 27°C 23°C

Středa

zataženoMrholení

25°C

teplota 27°C 23°C

Čtvrtek

zataženodeštík

25°C

teplota 27°C 23°C

Pátek

zataženodeštík

28°C

teplota 31°C 23°C

Letenka Belem

Belem se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Belem - Brazílie i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Belem.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist