letadlo ico Levné letenky do Campo Grande

Campo Grande je hlavní a největší město brazilského státu Mato Grosso do Sul, který se nachází na středozápadě Brazílie. Město se nachází ve stejnojmenném mikroregionu přibližně 300 kilometrů východně od hranic s Paraguayí a jeho centrem se klikatí menší řeka. Campo Grande má přes 850 000 obyvatel, jejichž úředním jazykem je portugalština a měnou brazilský real. Levné letenky do Campo Grande jsou s odletem z Prahy a za akční ceny.

Letenky Praha - Campo Grande

Campo Grande International Airport

Zkratka letiště: CGR
Letenky do Brazílie - Campo Grande

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Campo Grande

Campo Grande International Airport je mezinárodní letiště s IATA značením CGR, které se nachází ve čtvrti Antônio João, díky které někdy bývá označováno jako Antônio João Airport. Leží zhruba 5 kilometrů západně od centra Campo Grande a otevřeno bylo v roce 1953. Letiště v Campo Grande má celkem jednu asfaltovou ranvej a jeden terminál, který tu původně byl otevřen v roce 1964. Jím tu každoročně projde 1,6 milionu cestujících z domácích i zahraničních destinací. Do města se pak dostanou z letiště v Campo Grande snadno a to autobusem nebo taxíkem. Objednejte si levné letenky do Campo Grande z Prahy a podívejte se do Brazílie za výhodné ceny.

Aktuální kurz: 1 BRL = 3.97
Campo Grande - místní čas: 16:15
Časové pásmo: America/Campo_Grande (-4 hodin)
Časový posun: -6 hodin

Souřadnice: -20.44278, -54.646389
Vzdálenost z Prahy: 10346 km


Do Campo Grande za turistickými cíli

V Campo Grande se nachází mnoho zajímavých míst, která můžete vidět na vlastní oči, až tu budete na dovolené. Jedná se například o rozsáhlý městský park s jezerem, fontánu v centru města, monument či místní centrální církevní chrám se dvěma věžemi. Odpočinout si můžete také na břehu řeky a nasát atmosféru tohoto místa. Zabookujte si levné letenky do Camp Grande z Prahy a užijte si tu pravou dovolenou v Brazílii.

Levné letenky do Campo Grande

Lákalo by vás letět se podívat do daleké Jižní Ameriky, ale obáváte se drahých letenek? Tak teď už nemusíte, protože když si koupíte levné letenky do Campo Grande, do Brazílie se podíváte za malé ceny. Levné letenky do Campo Grande jsou s odletem přímo z Prahy a za výhodné ceny, tak neváhejte a zabookujte si je ještě dnes. Lze to udělat i online. Průměrná doba letu je z Prahy do Campo Grande 18,5 hodiny.


Počasí Campo Grande

slunce

28°C

Východ slunce: 6:01

Západ: 17:08

Středa

sluncepolojasno

30°C

teplota 35°C 24°C

Čtvrtek

zataženo

32°C

teplota 36°C 26°C

Pátek

zataženo

32°C

teplota 35°C 28°C

Sobota

zataženodeštík

28°C

teplota 31°C 23°C

Letenka Campo Grande

Campo Grande se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Campo Grande - Brazílie i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Campo Grande.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist