letadlo ico Levné letenky do Cuiaba

Cuiabá je hlavní město brazilského státu Mato Grosso, který se nachází ve Středozápadním regionu Brazílie. Město leží na západě Brazílie, poblíž geografického středu Jižní Ameriky asi 300 kilometrů východně od hranic s Bolívií a to na východním břehu řeky Río Cuiabá. Je domovem pro 580 000 obyvatel. Úředním jazykem je tu portugalština a měnou brazilský real. Kupte si levné letenky do Cuiabá s odletem z Prahy, které jsou k dostání online a to za výhodné ceny.

Letenky Praha - Cuiaba

Marechal Rondon Airport

Zkratka letiště: CGB
Letenky do Brazílie - Cuiaba

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Cuiabá

Marechal Rondon International Airport je mezinárodní letiště, které slouží městu Cuiabá, má IATA značení CGB a pojmenované je podle brazilského badatele. Nachází se asi 7 kilometrů jihozápadně od centra Cuiabá a to ve městě Várzea Grande, ležícího na druhém břehu řeky Río Cuiabá. Otevřeno bylo už v roce 1956, v roce 2006 potom prošlo celkovou rekonstrukcí. Letiště v Cuiabá má jednu příletovou a vzletovou dráhu a to z asfaltu a také jeden terminál, ve kterém jsou každý rok odbaveni necelé 3 miliony spokojených cestujících. Levné letenky do Cuiabá z Prahy teď pořídíte lacino, tak neváhejte. Do centra města se potom z letiště Cuiabá dostanete snadno autobusem, taxíkem nebo si můžete půjčit auto a jet po vlastní trase.

Aktuální kurz: 1 BRL = 4.03
Cuiaba - místní čas: 3:47
Časové pásmo: America/Campo_Grande (-4 hodin)
Časový posun: -6 hodin

Souřadnice: -15.59611, -56.096668
Vzdálenost z Prahy: 10008 km


Do Cuiabá za turistickými cíli

Ve městě Cuiabá se nachází především velký počet muzeí, která můžete navštívit. Jedná se například o historické muzeum Mato Grosso, vodní muzeum, pamětní muzeum Mato Grosso, muzeum sakrálního umění v Cuiabá a pamětní muzeum papeže Jana Pavla II. Z dalších místních památek byste měli vidět stadion Arena Pantanal, kulturní centrum Sesc, federální univerzitu Mato Grosso, kostel Our Lady of „Bom Despacho“ či městskou radnici. Až si budete chtít odpočinout, jděte se podívat k řece. Levné letenky do Cuiabá z Prahy jsou opravdu za výhodné ceny, tak nepromarněte svou příležitost a zabookujte si je ještě dnes.

Levné letenky do Cuiabá

Zaleťte si na dovolenou do exotické Brazílie a užijte si zdejší památky a atmosféru. Levné letenky do Cuiabá jsou s odletem z Prahy a to za naprosto výhodné ceny. Proto pokud vás tato nabídka zaujala, tak si zabookujte své levné letenky do Cuiabá z Prahy ještě dnes a to klidně online z pohodlí svého domova. Průměrná doba letu je z Prahy do Cuiabá asi 28 hodin. Rezervujte si akční letenky do Cuiabá z Prahy ještě dnes, dokud nějaké jsou.


Letenka Cuiaba

Cuiaba se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Cuiaba - Brazílie i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Cuiaba.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist