letadlo ico Levné letenky do Brasilie

Brasilia je hlavní město státu Brazílie, přičemž se nachází v regionu Centrálním západním u jezera Paranoá. Leží na náhorní plošině Centrální brazilské vysočině a jedná se o čtvrté největší město Brazílie. V Brasilii žije přes 2,5 milionu obyvatel, kteří zde mluví portugalsky a platí brazilským realem. Brasilia je zapsaná na seznamu světového dědictví UNESCO. Levné letenky do Brasilie z Prahy teď seženete za výhodné ceny, tak neváhejte a zarezervujte si je ještě dnes.

Letenky Praha - Brasilia

Presidente Juscelino Kubitschek International Airport

Zkratka letiště: BSB
Letenky do Brazílie - Brasilia

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Brasilii

Mezinárodní letiště Brasília–Presidente Juscelino Kubitschek International Airport je druhé nejrušnější letiště v Brazílii a nachází se 12 kilometrů jižně od Brasilie. Otevřeno bylo v roce 1957 s kódem IATA BSB a je pojmenované po dvacátém prvním prezidentovi státu. Letiště v Brasilii má dvě příletové a vzletové dráhy z asfaltu a jeden velký terminál, ve kterém se během roku vystřídá až 19,8 milionu cestujících z domácích i zahraničních destinací. Levné letenky na letiště v Brasilii právě teď pořídíte za opravdu skvělé peníze. Doprava do města je z letiště v Brasilii zajištěna formou autobusových linek, taxíků a autopůjčoven.

Brasilia
Aktuální kurz: 1 BRL = 3.83
Brasilia - místní čas: 22:13
Časové pásmo: America/Sao_Paulo (-3 hodin)
Časový posun: -5 hodin

Souřadnice: -15.77972, -47.929722
Vzdálenost z Prahy: 9510 km


Do Brasilie za turistickými cíli

V Brasilii je mnoho zajímavých míst, která můžete navštívit během svého pobytu. Určitě se podívejte například na most Juscelino Kubitschek Bridge, monument Axis a brasilskou televizní věž, nacházející se na jednom náměstí, dále moderní palác Palácio da Alvorada, který je oficiálním sídlem prezidenta Brazílie, římskokatolickou katedrálu Brasílie, jenž je sídlem arcidiecéze města, a palác Palácio do Planalto, ve kterém oficiálně pracuje prezident Brazílie. Rovněž je tu spousta městských parků a zahrad, kde si můžete odpočinout. Levné letenky do Brasílie z Prahy jsou za akční ceny, tak si je zabookujte online ještě dnes.

Levné letenky do Brasilie

Leťte se podívat do exotické Brazílie, nyní můžete navštívit její hlavní město Brasilia a to za výhodné ceny. Levné letenky do Brasilie jsou s odletem z Prahy a navíc za malé peníze. Levné letenky do Brasilie z Prahy si lze objednat lacino a to z pohodlí svého domova online na internetu. Pokud vás tato nabídka zaujala, tak si pořiďte levné letenky do Brasilie z Prahy ještě dnes, dokud nějaké jsou. Průměrná doba letu je z Prahy do Brasilie 14,5 hodiny.


Počasí Brasilia

zataženodeštík

30°C

Východ slunce: 5:34

Západ: 17:26

Pátek

sluncepolojasno

31°C

teplota 34°C 28°C

Sobota

zataženoMrholení

29°C

teplota 31°C 27°C

Neděle

zataženodeštík

30°C

teplota 32°C 27°C

Pondělí

zataženodeštík

29°C

teplota 31°C 27°C

Letenka Brasilia

Brasilia se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Brasilia - Brazílie i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Brasilie.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist