letadlo ico Levné letenky do Sao Paula

Sao Paulo se nachází na jihovýchodě Brazílie ve stejnojmenném brazilském státě, jehož je hlavním městem, a to na pobřeží Atlantského oceánu. Jedná se o největší brazilské město a sedmou největší metropoli na světě. Leží na řece Tiete a jeho centrum je domovem pro 11,8 milionu lidí, přičemž s metropolitní oblastí je to až 20,9 milionu lidí. Úředním jazykem je tu portugalština a měnou brazilský real. Kupte si levné letenky do Sao Paula z Prahy a poznejte toto největší město celé Latinské Ameriky na vlastní kůži.

Letenky Praha - Sao Paulo

Všechna letiště ve městě

Zkratka letiště: SAO
Letenky do Brazílie - Sao Paulo

Najdi nejlevnější letenku

Congonhas/Sao Paulo International Airport

Zkratka letiště: CGH
Letenky do Brazílie - Sao Paulo

Najdi nejlevnější letenku

Sao Paulo-Guarulhos International Airport

Zkratka letiště: GRU
Letenky do Brazílie - Sao Paulo

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v São Paulu

Pro mezinárodní leteckou přepravu slouží městu letiště São Paulo/Guarulhos–Governador André Franco Montoro International Airport, které je pojmenované po bývalém guvernérovi státu Sao Paulo. Toto letiště s IATA kódem GRU patří mezi nejrušnější v Latinské Americe a nejvytíženějším v Brazílii pro osobní přepravu. Má dvě asfaltové ranveje a cestující jsou tu odbavováni v celkem třech terminálech. Každý rok jich tu takto projde necelých 40 milionů. Vzdálenost 25 kilometrů do centra města lze překonat autobusem, taxíkem nebo zanedlouho také vlakovou linkou číslo 13. Pro vnitrostátní přepravu funguje druhé letiště São Paulo/Congonhas Airport, které leží asi 5 kilometrů jižně od centra. Jeho značení je CGH. Kupte si levné letenky do Sao Paula ještě dnes, dokud jsou za skvělé ceny.

Sao Paulo
Aktuální kurz: 1 BRL = 4.13
Sao Paulo - místní čas: 9:29
Časové pásmo: America/Sao_Paulo (-3 hodin)
Časový posun: -5 hodin

Souřadnice: -23.547501, -46.636108
Vzdálenost z Prahy: 10146 km


Do Sao Paula za turistickými cíli

Město São Paulo je oblíbené pro své mnohé památky a parky. Prohlédněte si například známý most Octávio Frias de Oliveira Bridge, druhé nejstarší bienále na světě São Paulo Art Biennial z roku 1951, městskou radnici Matarazzo Building, památník nezávislosti Monument to the Independence Brazil, který se skládá z bronzové sochy a žuly, nádraží Luz Station, které bylo otevřeno už na konci 19. století, či katedrálu São Paulo See metropolitan cathedral, který patří na seznam národních historických památek a je vystavěná v novogotickém stylu. Samozřejmě se také projděte po rozsáhlém parku Ibirapuera. Město má také mnohá muzea a divadla, kde se můžete kulturně vyžít. Kupte si levné letenky do Sao Paula, které jsou s odletem z Prahy, a užijte si tu pravou dovolenou.

Levné letenky do São Paula

Největší brazilské město je nyní dostupné za nízké ceny, podívat se tam můžete i vy, když si koupíte levné letenky do São Paula. Tyto levné letenky jsou s odletem z Prahy a průměrná doba letu je zhruba 14 hodin. Zabookovat levné letenky do Sao Paula z Prahy je lehké, můžete to udělat online a to z pohodlí svého domova. Pokud vás tato nabídka zaujala, tak nepromarněte příležitost a kupte si levné letenky do São Paula z Prahy ještě dnes.


Letenka Sao Paulo

Sao Paulo se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Sao Paulo - Brazílie i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Sao Paula.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace