letadlo ico Levné letenky do Boa Vista v Brazílii

Boa Vista je hlavní město brazilského státu Roraima, který leží na severu země. Město najdeme přibližně 220 kilometrů jihovýchodně od hranic s Venezuelou a 100 kilometrů západně od hranic s Guyanou a to na západním břehu řeky Branco. Jedná se o jediné hlavní brazilské město, ležící severně od rovníku. Boa Vista má populaci přes 260 000 obyvatel, kteří tu mluví portugalsky a platí brazilským realem. Je to prosté, rezervujte si levné letenky do Boa Visty z Prahy ještě dnes online.

Letenky Praha - Boa Vista v Brazílii

Boa Vista International Airport

Zkratka letiště: BVB
Letenky do Brazílie - Boa Vista v Brazílii

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Boa Vistě

Mezinárodní letiště Boa Vista-Atlas Brasil Cantanhede International Airport má IATA značení BVB a nachází se asi 2 kilometry severozápadně od centra Boa Visty. Pojmenované je na počest brazilského pilota a politika a zároveň se jedná o nejseverněji položené brazilské letiště s pravidelnými lety. Letiště v Boa Vistě má jednu příletovou a vzletovou ranvej a to z asfaltu a také jeden terminál, kde je každoročně obslouženo přes 362 000 cestujících. Jejich doprava do města je z letiště v Boa Vistě zajištěna formou taxíků, městských autobusů a autopůjčoven. Určitě se tedy neobávejte, že když si koupíte levné letenky do Boa Visty, nebudete se mít jak dostat do centra.

Aktuální kurz: 1 BRL = 3.87
Boa Vista v Brazílii - místní čas: 4:50
Časové pásmo: America/Boa_Vista (-4 hodin)
Časový posun: -5 hodin

Souřadnice: 2.81972, -60.673328
Vzdálenost z Prahy: 8708 km


Do Boa Visty za turistickými cíli

V Boa Vistě se nachází mnoho zajímavých míst, která můžete během své dovolené navštívit. Jedná se například o hlavní rekreační park Anaua Park, který se skládá z náměstí, velkého jezera, menšího závodního okruhu a místa pro ukázky show Forrodromo. Dále je tu umělá vodní nádrž Taumanam s pláží, přičemž ale nejnavštěvovanější turistickou atrakcí v Boa Vistě je bezesporu komplex Ayrton Senna s náměstím, kde se odehrává vodní show, či Millennium Portalem. Rezervujte si své levné letenky do Boa Visty z Prahy ještě dnes a zažijte tu pravou dovolenou v Brazílii.

Levné letenky do Boa Visty

Leťte se podívat do Brazílie a zažijte tu nejlepší dovolenou v jižní Americe. Je to snadné, nyní jsou totiž dostupné levné letenky do Boa Visty a to s odletem přímo z Prahy. Tyto levné letenky do Boa Visty si lze rezervovat online z pohodlí domova, takže pro ně nikam nemusíte. Zvládne to každý. Určitě ale neváhejte, protože levné letenky do Boa Visty z Prahy jsou rychle pryč. Průměrná doba letu je z Prahy do Boa Visty 13,5 hodiny.


Letenka Boa Vista v Brazílii

Boa Vista v Brazílii se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Boa Vista v Brazílii - Brazílie i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Boa Vista v Brazílii.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist