letadlo ico Letenky do Venezuely
Venezuela

Venezuela oficiálně Bolívarovská republika Venezuela je stát nacházející se na severovýchodě Jižní Ameriky na pobřeží Karibského moře. Tato federativní země se skládá celkem ze 23 států, mezi kterými jsou i menší ostrovy v Karibském moři. Hlavním městem Venezuely je Caracas, ve kterém žije s metropolitní oblastí přes 5 milionů lidí. Celková populace země je 30,9 milionu lidí. Úředním jazykem Venezuely je španělština a měnou venezuelský bolívar. Venezuela leží v časovém pásmu -4,5 hodiny. Levné letenky do Venezuely z Prahy si teď můžete objednat snadno online.

Aktuální kurz: 10000 VEF = 0


Letiště Venezuela

Podnebí ve Venezuele

Venezuela se nachází v tropické oblasti nad rovníkem a její klima je velmi horké a vlhké. Průměrná roční teplota se pohybuje kolem 35°C, jsou zde ale i vysokohorské oblasti s teplotou 8°C. Srážky jsou v zemi nižší v době od listopadu do dubna a poté od srpna do října – tato dvě období sucha jsou nazývána jako suché studené a tropické vlhké. Levné letenky do Venezuely z Prahy si objednávejte na letní měsíce, kdy je tu opravdu teplo a užijte si dovolenou u moře.

Do Venezuely za turistickými cíli

Pokud jedete do Venezuely za příjemnou dovolenou u moře, vyzkoušejte některou z těchto destinací: Isla de Margarita, Los Roques archipelago nebo Coche Island. Kromě písečných pláží a teplého Karibského moře tu najdete příležitost vyzkoušet si přístrojové potápění, windsurfing a kitesurfing nebo rybolov. Za přírodou, ve které kromě nezkrocené fauny a flóry narazíte i na vodopády, laguny a jeskyně, vyrazte například do národního parku Yapacana, Duida Marahuaka nebo Canaima. Mnoho památek najdete zase v hlavním městě Caracasu, který nabízí například caracasskou katedrálu, univerzitní městečko zapsané na seznamu světového dědictví UNESCO a národní muzeum a divadlo. Zajímavá místa najdete i v Méridě, Maracaibo, Valencii a Barquisimentu. Kupte si levné letenky do Venezuely z Prahy ještě dnes a nebudete litovat.

Do Venezuely za přírodou

Venezuela je v pořadí sedmá země na světě s nejrozmanitější přírodou. Určitě si tedy udělejte během dovolené čas, abyste ji také poznali. Najdete tu oblasti porostlé tropickými deštnými lesy i holé skály, mezi zástupce zdejší fauny patří tedy například lenochodi, malpy, morčata divoká, tamaríni, oceloti, pumy, jaguáři, kojoti, tapíři, jelenci běloocasí, mazamy a vačice. Národním stromem Venezuely je Araguaney a častou květinou, kterou zde uvidíte, je orchidej. Kupte si levné letenky do Venezuely z Prahy a užijte si dovolenou v této destinaci.

Levné letenky do Venezuely

Lákalo by vás, letět se podívat do Jižní Ameriky? Tak teď máte jedinečnou příležitost, protože online si lze objednat levné letenky do Venezuely s odletem z Prahy. Tyto levné letenky do Venezuely z Prahy vás vyjdou na nízké peníze a poletíte s nimi pohodlným letadlem asi 14 hodin. Rezervujte si levné letenky do Venezuely z Prahy ještě dnes, dokud nějaké jsou.

Venezuela

Venezuela je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do Venezuely čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist