letadlo ico Letenky do Guyany
Guyana

Guyana se oficiálně nazývá Kooperativní republika Guyana a nachází se na severovýchodě Jižní Ameriky na pobřeží Atlantského oceánu. Je to třetí nejmenší stát Jižní Ameriky a v překladu jeho název znamená „země mnoha vod“. V Guyaně žije přes 735 000 obyvatel, z toho 235 000 bydlí v hlavním městě Georgetownu. Úředním jazykem Guyany je angličtina, kreolština, hindština, urdština a některé indiánské jazyky. Měnou je guyanský dolar. Časové pásmo státu je -4 hodiny. Kupte si levné letenky do Guyany z Prahy ještě dnes.

Aktuální kurz: 100 GYD = 10.29


Letiště Kooperativní republika Guyana

Podnebí v Guyaně

Klima v Guyaně je tropické, jelikož země leží v blízkosti rovníku. Teploty se během roku příliš nemění a pohybují se mezi 23°C až 32°C. Od prosince do začátku února a poté od konce dubna do poloviny srpna je v Guyaně deštivé období. V tomto čase naprší většina ročních srážek, které činí 2 500 mm za rok. Levné letenky do Guyany z Prahy si rezervujte na období sucha.

Do Guyany za turistickými cíli

Kromě divoké a nezkrocené přírody, kterou můžete pozorovat v mnoha národních parcích, rezervacích a chráněných oblastech, se určitě podívejte na pobřeží, kde je mnoho vyžití. Jsou tu písečné pláže, čistý oceán a příjemné podmínky pro tu pravou dovolenou u moře. Lze se tu potápět, plavat, ale také surfovat nebo rybařit. V Guyaně ale najdete také významnou katedrálu svatého Jiří v hlavním městě Georgetownu, Demerara Harbour Bridge, což je čtvrtý nejdelší pontonový most na světě, Stabroek Market, Takutu River Bridge, radnice v Georgetownu a Providence Studium. V Guyaně si najde něco každý, tak využijte této příležitosti, dokud nějaké levné letenky do Guyany z Prahy jsou.

Do Guyany za přírodou

Velká část země je porostlá tropickým deštným pralesem, kam se můžete vypravit za dobrodružstvím. Vidět na vlastní oči tu můžete některé druhy lenochodů, mravenečníky, malpy hnědé, morče divoké, aguti, oceloty, pumy, hyrare, skunky, tapíry, vačice a spousty dalších. Při pobřeží potom jistě zaujmou delfíni nebo keporkaci. Levné letenky do Guyany jsou snadno k dostání na internetu.

Levné letenky do Guyany

Odpočiňte si od každodennosti v zaměstnání a vyrazte na dovolenou do Jižní Ameriky. Levné letenky do Guyany seženete nyní za opravdu výhodné ceny, tak neváhejte a objednejte si je online ještě dnes. Průměrná doba letu je z Prahy do Guyany přibližně 15 hodin, ale záleží na konkrétní destinaci. Levné letenky do Guyany jsou s odletem z Prahy a za akční ceny.

Kooperativní republika Guyana

Kooperativní republika Guyana je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do Guyany čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist