letadlo ico Levné letenky do Georgetownu

Georgetown je hlavní město amerického státu Guyana, který se nachází na severovýchodě Jižní Ameriky. Georgetown leží na pobřeží Atlantského oceánu při ústí řeky Demerary v regionu 4, který je také někdy znám jako region Demerara-Mahaica. Městu je přezdíváno „město zahrad v Karibiku“.  V centru Georgetownu bydlí přes 235 000 obyvatel, kteří tu mluví převážně anglicky. Mezi další úřední jazyky tu patří kreolština, hindština a urdština. Měnou je guyanský dolar. Levné letenky do Georgetownu z Prahy jsou horké zboží na trhu, tak si je rezervujte co nejdříve.

Letenky Praha - Georgetown na Guyaně

Cheddi Jagan International Airport (Timehri Int'l)

Zkratka letiště: GEO
Letenky do Guyany - Georgetown na Guyaně

Najdi nejlevnější letenku

Ogle Airport

Zkratka letiště: OGL
Letenky do Guyany - Georgetown na Guyaně

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Georgetownu

Mezinárodní letiště Cheddi Jagan International Airport leží na pravém břehu řeky Demerary ve městě Timehri asi 41 kilometrů jižně od centra Georgetownu. Dříve bylo známé jako Timehri International Airport a jeho IATA značení je GEO. Otevřeno bylo v roce 1945. Letiště v Georgetownu má dvě asfaltové příletové a vzletové dráhy, na kterých se ročně prostřídají letadla s velkým počtem cestujících. Ti jsou poté odbaveni v jednom terminálu se šesti branami. Doprava do města je z letiště v Georgetownu zajištěna místními linkami a taxíky. Podívejte se do Guyany, s levnými letenkami do Georgetownu z Prahy vás to vyjde levně.

Aktuální kurz: 100 GYD = 10.35
Georgetown na Guyaně - místní čas: 15:57
Časové pásmo: America/Guyana (-4 hodin)
Časový posun: -6 hodin

Souřadnice: 6.80448, -58.15527
Vzdálenost z Prahy: 8189 km


Do Georgetownu za turistickými cíli

V Georgetownu je mnoho zajímavých míst, kam se při své návštěvě můžete podívat. Projděte se například k anglikánské katedrále svatého Jiří, která je jednou z nejvyšších církevních dřevěných staveb na světě, k novogotické radnici, budově parlamentu z první poloviny 19. století, Promenade Gardens, římskokatolické katedrále Brickdam či k hodinové věži, která je dominantou města. Kromě toho má město také zoo, maják, indiánské chatrče a domy z koloniální éry. Všechno tohle můžete vidět na vlastní oči, když si koupíte levné letenky do Georgetownu z Prahy.

Levné letenky do Georgetownu

Toužíte po cestování do Jižní Ameriky, ale obáváte se drahých letenek? Tak nyní už nemusíte, protože s levými letenkami do Georgetownu poletíte z Prahy a to za opravdu nízké ceny. Levné letenky do Georgetownu jsou k dostání online, jejich objednání zvládne každý. Průměrná doba letu je z Prahy do Georgetownu asi 15 hodin, které strávíte v pohodlném letadle.


Počasí Georgetown na Guyaně

sluncepolojasno

30°C

Východ slunce: 5:43

Západ: 18:00

Neděle

zataženodeštík

29°C

teplota 31°C 26°C

Pondělí

zataženodeštík

28°C

teplota 30°C 26°C

Úterý

zataženoMrholení

28°C

teplota 30°C 26°C

Středa

sluncepolojasnodeštík

29°C

teplota 30°C 27°C

Letenka Georgetown na Guyaně

Georgetown na Guyaně se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Georgetown na Guyaně - Kooperativní republika Guyana i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Georgetownu.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist