letadlo ico Levné letenky do Belo Horizonte

Belo Horizonte je hlavní město brazilského státu Minas Gerais a nachází se ve vnitrozemí asi 450 kilometrů severně od pobřeží a města Rio de Janeiro. Se 2,5 miliony obyvatel v centru města a 5,1 miliony lidí v metropolitní oblasti je to páté největší brazilské město a třetí největší metropolitní oblast v zemi. Jeho název v překladu z portugalštiny, která je tu zároveň úředním jazykem, „Pěkná vyhlídka“, což je dáno tím, že Belo Horizonte stojí na několika kopcích a v jeho okolí se nachází hory. Měnou je zde brazilský real stejně jako ve zbytku země. Dopřejte si dovolenou do této metropole za skvělé ceny, stačí mít včas rezervované levné letenky do Belo Horizonte z Prahy.

Letenky Praha - Belo Horizonte

Všechna letiště ve městě

Zkratka letiště: BHZ
Letenky do Brazílie - Belo Horizonte

Najdi nejlevnější letenku

Pampulha Domestic Airport

Zkratka letiště: PLU
Letenky do Brazílie - Belo Horizonte

Najdi nejlevnější letenku

Tancredo Neves International Airport (Confins Int'l)

Zkratka letiště: CNF
Letenky do Brazílie - Belo Horizonte

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Belo Horizonte

Město je obsluhováno celkem třemi letišti, z nichž největší je Belo Horizonte Tancredo Neves International Airport. Pojmenováno je podle bývalého brazilského prezidenta a najdete ho přibližně 40 kilometrů severně od centra Belo Horizonte. Toto letiště s IATA značením CNF má pouze jednu příletovou a vzletovou dráhu z asfaltu a celkem tři terminály značené číslicemi 1, 2 a 3. Každý rok je na tomto letišti obslouženo přes 7 milionů pasažérů, kteří se potom do Belo Horizonte mohou dopravit autobusem nebo taxíkem. Druhým letištěm pro Belo Horizonte je Pampulha Carlos Drummond de Andrade Airport, ležící 8 kilometrů od centra. IATA kód má PLU a ročně jím projde přes 710 000 cestujících, jejichž letadla tu přistávají na jedné asfaltové dráze. Poslední a nejmenší letiště je Carlos Prates Airport, které má jednu asfaltovou dráhu a IATA značení SBPR. Nachází se 6 kilometrů od centra Belo Horizonte a každý rok jím projde přes 25 000 cestujících. Když si koupíte levné letenky do Belo Horizonte z Prahy, určitě se na jedno z těchto letišť také podíváte.

Aktuální kurz: 1 BRL = 3.81
Belo Horizonte - místní čas: 11:16
Časové pásmo: America/Sao_Paulo (-3 hodin)
Časový posun: -5 hodin

Souřadnice: -19.92083, -43.937778
Vzdálenost z Prahy: 9656 km


Do Belo Horizonte za turistickými cíli

Během minulého století bylo ve městě vybudováno umělé jezero Pampulha, kolem kterého vznikl komplex budov a městských parků, jež byl později zapsán na seznam světových památek UNESCO. Dalším významným místem je zdejší zoologický park, ve kterém je na 900 zvířat 200 různých druhů, botanická zahrada zabírající 12 hektarů půdy. Zajděte také na Papežské náměstí, náměstí Savassi, do basiliky Lourdes nebo kostela Nossa Senhora de Fátima Church. Všechny zdejší pamětihodnosti stojí za vaši pozornost, tak si je prohlédněte na vlastní oči, když budete mít levné letenky do Belo Horizonte z Prahy, tak vás to vyjde lacino.

Levné letenky do Belo Horizonte

Udělejte si výlet do brazilské metropole Belo Horizonte a poznejte zdejší památky a kulturu a to vše za nízké ceny letenek. Právě teď si totiž můžete pořídit levné letenky do Belo Horizonte s odletem z Prahy za opravdu skvělou cenu. Zabookovat si je lze snadno a rychle online, takže to můžete udělat i z pohodlí svého domova. Průměrná doba letu je z Prahy do Belo Horizonte zhruba 14 hodin. Užijte si dovolenou do Brazílie, teď vás levné letenky do Belo Horizonte z Prahy vyjdou lacino.


Počasí Belo Horizonte

slunce

29°C

Východ slunce: 6:05

Západ: 17:46

Středa

sluncepolojasnodeštík

24°C

teplota 27°C 20°C

Čtvrtek

slunce

26°C

teplota 29°C 21°C

Pátek

slunce

25°C

teplota 28°C 21°C

Sobota

zataženo

26°C

teplota 29°C 21°C

Neděle

sluncepolojasno

23°C

teplota 24°C 22°C

Letenka Belo Horizonte

Belo Horizonte se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Belo Horizonte - Brazílie i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Belo Horizonte.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist