letadlo ico Levné letenky do Curitiba

Curitiba je hlavní a největším město státu Paraná, nacházejícího se na v jižním regionu Brazílie. Jedná se o osmé nejlidnatější město v Brazílii, přičemž populací v metropolitní oblasti je řazeno na sedmé místo. Curitiba má celkem 1,8 milionu obyvatel, v rozsáhlé metropolitní oblasti, do které patří 26 obcí, je 3,4 milionu lidí. Úředním jazykem je tu portugalština a měnou brazilský real, stejně jako ve zbytku státu. Levné letenky do Curitiba jsou teď dostupné pro kohokoliv.

Letenky Praha - Curitiba

Afonso Pena International Airport

Zkratka letiště: CWB
Letenky do Brazílie - Curitiba

Najdi nejlevnější letenku

Bacacheri Airport

Zkratka letiště: BFH
Letenky do Brazílie - Curitiba

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Curitiba

Mezinárodní letiště Afonso Pena International Airport nese jméno šestého prezidenta Brazílie a nachází se v obci São José dos Pinhais asi 18 kilometrů jihovýchodně od centra Curitiba. Letiště bylo otevřeno v roce 1945 a jeho kód je CWB. Letiště Afonso Pena má dvě příletové a vzletové dráhy z asfaltu a dva terminály, kdy jeden je užíván pro přepravu cestujících a druhý pro náklad. Afonso Pena International Airport každý rok obslouží 6,7 milionu cestujících. I vy můžete být jedním z nich, když si koupíte levné letenky do Curitiba. Doprava do města je zajištěna taxíky a místní dopravou. Levné letenky lze koupit i na letiště Bacacheri Airport, ležící asi 8 kilometrů severovýchodně od centra Curitiba.

Aktuální kurz: 1 BRL = 3.98
Curitiba - místní čas: 12:53
Časové pásmo: America/Sao_Paulo (-3 hodin)
Časový posun: -5 hodin

Souřadnice: -25.42778, -49.27306
Vzdálenost z Prahy: 10470 km


Do Curitiba za turistickými cíli

Město Curitiba toho má hodně co nabídnout, prohlédnout si tu můžete například zdejší univerzitu Paraná, která má antické sloupy, divadlo Piaol, nádhernou metropolitní katedrálu, Praça Generoso Marques, náměstí Garibaldiho plaza, botanickou zahradu, Ópera de Arame nebo řádový kostel z roku z první poloviny 18. století. To všechno můžete vidět na vlastní oči, když si koupíte levné letenky do města Curitiba.

Levné letenky do města Curitiba

Podívejte se do exotické Brazílie klidně hned zítra s levnými letenkami do Curitiby. Levné letenky do Curitiby si lze snadno a rychle rezervovat online. Akční letenky do Curitiba jsou s odletem z Prahy – velmi rychle ale mizí, tak si je rezervujte včas. Průměrná doba letu z Prahy do Curitiby je 13,5 hodiny.


Počasí Curitiba

zataženo

17°C

Východ slunce: 6:46

Západ: 17:40

Sobota

zataženo

17°C

teplota 20°C 14°C

Neděle

sluncepolojasno

20°C

teplota 23°C 15°C

Pondělí

slunce

21°C

teplota 24°C 16°C

Úterý

sluncepolojasno

20°C

teplota 23°C 15°C

Středa

sluncepolojasno

18°C

teplota 22°C 14°C

Letenka Curitiba

Curitiba se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Curitiba - Brazílie i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Curitiba.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist