letadlo ico Levné letenky do Aracaju

Aracaju je hlavní město brazilského státu Sergipe, který se nachází na severovýchodě země na pobřeží Atlantského oceánu. Jako jedno z mála bylo Aracaju založeno už s úmyslem, že se stane hlavním městem státu. Najdete ho přibližně v jedné třetině cesty podél pobřeží ze Salvadoru do Recife a to při ústí řeky Sergipe do oceánu. Domovem je pro zhruba 615 000 obyvatel, s metropolitní oblastí je to potom necelých 900 000 lidí. Když se poletíte, domluvíte se tu snadno portugalsky a platit budete brazilským realem. Užijte si dovolenou v Brazílii za nízké ceny, zabookujte si levné letenky do Aracaju z Prahy ještě dnes, dokud nějaké jsou.

Letenky Praha - Aracaju

Santa Maria Airport

Zkratka letiště: AJU
Letenky do Brazílie - Aracaju

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Aracaju

Aracaju má jedno letiště a to Aracaju–Santa Maria Airport, které se nachází 12 kilometrů jižně od centra města. Jeho IATA značení je AJU, přičemž tu funguje už od 50. let minulého století. Skládá se pouze z jedné příletové a vzletové dráhy z asfaltu, na které každý rok dosedají letadla s necelými 1,3 miliony spokojených cestujících. Ti jsou po cestě odbaveni v jedné velké budově terminálu, která pod svou střechou skrývá jak domácí tak zahraniční terminál. Do města se po přistání na Aracaju–Santa Maria Airport dostanete autobusem, taxíkem nebo vypůjčeným autem. Rezervovat levné letenky do Aracaju z Prahy je snadné.

Aktuální kurz: 1 BRL = 3.81
Aracaju - místní čas: 10:14
Časové pásmo: America/Fortaleza (-3 hodin)
Časový posun: -5 hodin

Souřadnice: -10.91111, -37.071671
Vzdálenost z Prahy: 8417 km


Do Aracaju za turistickými cíli

Pokud máte rádi historické památky, zajděte se podívat do centra například na metropolitní katedrálu se dvěma věžemi, palacio museu Olimpio Campos nebo do muzea historie a geografie státu Sergipe. Projít se tu také můžete parkem Parque dos Cajueiros, kolem Arcos da Orla de Atalaia či stadionu Arena Batistao. Dále je Aracaju vyhlášené svými bělostnými písečnými a čistými plážemi, na kterých si můžete užít tu pravou dovolenou u moře. Koupat se tedy budete akorát v oceánu, kde si můžete užít potápění, šnorchlování nebo vyzkoušet surfování či rybaření. Dopřejte si dovolenou v Brazílii a leťte s levnými letenkami do Aracaju z Prahy.

Levné letenky do Aracaju

Udělejte si dovolenou v Brazílii a poznejte krásné město Aracaju, právě nyní se sem prodávají velmi levné letenky s odletem přímo z Prahy. Levné letenky do Aracaju z Prahy jsou dostupné pro každého online, takže si je můžete rezervovat na internetu, aniž byste pro ně někam museli. Určitě s tím ale moc dlouho neváhejte, protože levné letenky do Aracaju z Prahy za takto nízké ceny jsou hned pryč. Průměrná doba letu je z Prahy do Aracaju asi 15,5 hodiny.


Počasí Aracaju

sluncepolojasnodeštík

30°C

Východ slunce: 5:32

Západ: 17:24

Středa

sluncepolojasno

30°C

teplota 32°C 29°C

Čtvrtek

zataženo

30°C

teplota 32°C 28°C

Pátek

zataženo

30°C

teplota 32°C 28°C

Sobota

sluncepolojasnodeštík

29°C

teplota 31°C 27°C

Neděle

sluncepolojasnodeštík

29°C

teplota 30°C 28°C

Letenka Aracaju

Aracaju se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Aracaju - Brazílie i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Aracaju.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist