letadlo ico Levné letenky do Florianopolis

Florianópolis je hlavní město brazilského státu Santa Catarina, který se nachází na jihu země u pobřeží Atlantského oceánu. Florianópolis je druhé největší město státu a leží jeho valná většina se rozprostírá na stejnojmenném ostrově, část města je ale i na pevninské části země. V centru žije necelý půl milion obyvatel, s metropolitní oblastí je celková populace 1,1 milionu lidí, kteří tu mluví portugalsky a platí brazilským realem. Levné letenky do Florianópolis z Prahy nyní pořídíte lacino.

Letenky Praha - Florianopolis

Hercilio Luz International Airport

Zkratka letiště: FLN
Letenky do Brazílie - Florianopolis

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Florianópolis

Mezinárodní letiště Florianópolis-Hercílio Luz International Airport se nachází asi 10 kilometrů jižně od centra města. Pojmenované je po bývalém guvernérovi a senátorovi státu Santa Catarina. Letiště má IATA značení FLN a skládá se ze dvou příletových a vzletových drah, z nichž je jedna z asfaltu a druhá z betonu. Na nich přistávají letadla z domácích i zahraničních destinací a pasažéři jsou následně odbavováni v jednom terminálu. Každý rok jich tu projde přes 3,8 milionu. Letiště v Florianópolis je s městem spojeno autobusovými linkami a taxíky. Levné letenky do Florianópolis jsou s odletem z Prahy.

Aktuální kurz: 1 BRL = 3.81
Florianopolis - místní čas: 5:19
Časové pásmo: America/Sao_Paulo (-3 hodin)
Časový posun: -4 hodin

Souřadnice: -27.59667, -48.549171
Vzdálenost z Prahy: 10626 km


Do Florianópolis za turistickými cíli

Město Florianópolis je jednou z nejnavštěvovanějších destinací v Brazílii. Na ostrově tu najdete velký počet pláží, lagun, vodopádů a dalších přírodních zajímavostí. Nejvíce zábavy a krásných výhledů najdete v laguně Lagoa da Conceição, obklopená je horami a s oceánem je spojená kanálem. Nádherné jsou ale také pláže Mole Beach, Joaquina Beach a Ingleses Beach. Zde se můžete opalovat, plavat, potápět, surfovat a rybařit. V centu města najdete historické jádro, koloniální domy, palác Cruz and Sousa, pevnost São José a veřejný market. Dopřejte si dovolenou do Brazílie, stačí si koupit levné letenky do Florianópolis z Prahy.

Levné letenky do Florianópolis

Dopřejte si letos tu pravou dovolenou a leťte se podívat do Brazílie, vyjde vás to opravdu lacino. Akční letenky do Florianópolis jsou s odletem z Prahy a navíc za výhodné ceny, takže určitě neproděláte. Levné letenky do Florianópolis z Prahy si můžete objednat klidně hned teď online. Průměrná doba letu je z Prahy do Florianópolis asi 17,5 hodiny, které strávíte v pohodlném letadle.


Letenka Florianopolis

Florianopolis se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Florianopolis - Brazílie i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Florianopolis.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist