letadlo ico Levné letenky do Kalifornie
USA Amerika


Los Angeles z Prahy - USA za 7990 Kč
Los Angeles z Prahy - USA za 7990 Kč

21. 9.  |Super akční letenka přes oceán od British Airways a Finnair z Prahy do Los Angeles stojí pouhých 8 tisíc. To se jen těžko přebije. Takhle levné letenky z Prahy nebývají ani do Ameriky. Po cestě je jediný přestup v Londýně na Heathrow. V ... Podrobnosti


USA z Paříže za 5990 Kč, s letenkou z Prahy za 8 tis
USA z Paříže za 5990 Kč, s letenkou z Prahy za 8 tis

10. 9.  |Miami, San Francisco, Los Angeles a New York jsou nyní dostupné za pouhých 6 tisíc s odletem z Paříže. Cena je to natolik výjimečná, že i se zakoupením přípojné letenky z Prahy do Paříže od ČSA se dostanete na pouhých 8 ... Podrobnosti


Los Angeles z Prahy - letenky do USA za 11790 Kč
Los Angeles z Prahy - letenky do USA za 11790 Kč

5. 9.  |Z Prahy se do L. A. podíváte už za krásných dvanáct tisíc, z Vidně ještě o nějakou tu stovku levněji. Vemte v úvahu, že je to cesta přes celý oceán a ještě Ameriký kontinent. Vzdálenost je enormní. S letenkou z ... Podrobnosti


Další akční letenkyStát Kalifornie se nachází na západním pobřeží USA a jeho břehy jsou omývány Tichým oceánem. Kalifornie je třetím největším členským státem USA a v roce 2012 byla také nejlidnatějším. Letenky se do hlavního města Sacramenta dají z Prahy sehnat opravdu levně. Úředním jazykem je tu samozřejmě angličtina a měnou americký dolar. Nejvíce se však z Prahy létra do San Francisca a Los Angeles.

Letenky California

Příroda a zvířata v Kalifornii

Kalifornie je spíše hornatým státem, ale je tu také mnoho zajímavých míst. Díky Méďovi Béďovi je proslavený především Yosemitský národní park, který se nachází v pohoří Sierra Nevada. Snadno se k němu dostanete, když si koupíte letenky z Prahy do Modesta. K vidění jsou v Kalifornii také velká jezera nebo suché pouště.

Aktuální kurz: 1 USD = 23.38


Zajímavosti státu Kalifornie

Národním stromem Kalifornie je sekvoj vždyzelená, ohromný strom, který může dorůstat výšky až 116 metrů a žít před 2 000 let. Tyto ohrožené velikány lze vidět v Kalifornském Redwoodském národním parku, přičemž letenky do nejbližšího města McKinleyville se z Prahy dají sehnat za pakatel.

Turistické cíle – Kalifornie

Slavný červený most Golden Gate Bridge, který najdeme ve městě San Francisco, je určitě jednou z nejvyhledávanějších atrakcí Kalifornie. Turistickým cílem je také druhé největší město USA Los Angeles, kde lze najít čtvrť Hollywood nebo Beverlly Hills. Za prohlídku určitě stojí také město San Diego, důležitý přístav Long Beach nebo Fresno. Z Prahy se dají levně objednat letenky do těchto známých měst, ale i do spousty dalších.

Podnebí v Kalifornii

Počasí na pobřeží Kalifornie je klasické středomořské. Teplá a suchá léta lákají na bílé pláže mnoho návštěvníků. Tropickou dovolenou tu zažijete především v letním období, což znamená, že už je skoro čas na koupi letenky.

Letenka Kalifornie

California a jak se tam dostat lacino? Levnou letenku Praha - California snadno zabookujete právě zde.
Letenka do Kalifornie vám udělá radost ještě dnes.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist