letadlo ico Levné letenky z Prahy na Norman Y. Mineta San Jose International Airport
v San Jose - USA Amerika

Norman Y. Mineta San José International Airport je mezinárodní letiště sloužící městu San José v Kalifornii, od kterého se nachází přibližně 4 kilometry severozápadním směrem. Když se rozhodnete podívat do této destinace, jistě jeho IATA značení SJC najdete na své letence. První letenky si sem mohli pasažéři zakoupit v roce 1965, kdy bylo letiště otevřeno. Nyní má letiště Norman Y. Mineta San José, které je pojmenované podle místního politika, který pracoval jako ministr dopravy ve vládě George W. Bushe a jako ministr obchodu za prezidenta Billa Clintona, celkem dvě betonové ranveje. Pasažéři jsou tu v počtu 9,7 milionu každý rok odbavováni ve dvou terminálech – terminálu A a B. Nepromeškejte příležitost a buďte jedním z nich, zabookujte si levné letenky na Norman Y. Mineta San José International Airport z Prahy, dokud nějaké jsou.

Norman Y. Mineta San Jose International Airport - SJC

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do USA - San Jose
Zkratka letiště Norman Y. Mineta San Jose International Airport v San Jose - USA je: SJC

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> SJC
Jednosměrná letenka

SJC -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost do města z letiště San José

Přímé spojení s městem je z letiště Norman Y. Mineta San José zajištěno autobusovou linkou číslo 10. Její zastávku najdete přímo před terminálem. Naproti budově letiště se nachází také autopůjčovny, kde si lze pronajmout auto a vyrazit za vlastními cíli. K dispozici jsou vám i taxíky, které vás odvezou bez čekání a v pohodlí, kamkoliv budete chtít. Jak vidíte, dostat se do města z letiště San José není tak složité, tak už na nic nečekejte a rezervujte si levné letenky na letiště San José z Prahy, dokud jsou za akční ceny.

Aktuální kurz: 1 USD = 23.71
San Jose - místní čas: 9:36
Časové pásmo: America/Los_Angeles (-7 hodin)
Časový posun: -9 hodin

Souřadnice: 37.36189, -121.92885


Levné letenky na Norman Y. Mineta San José International Airport

Dopřejte si odpočinek u moře, opalování na písečné pláži a pod horkým kalifornským sluníčkem. Právě nyní vás taková dovolená vyjde opravdu lacino, když si koupíte levné letenky na Norman Y. Mineta San José International Airport, které jsou s odletem z Prahy. Průměrná doba letu je z Prahy na mezinárodní letiště San José zhruba 15,5 hodiny. Je to prosté, levné letenky na letiště Norman Y. Mineta San José si lze zabookovat online, aniž byste pro ně někam museli. Stačí párkrát kliknout myší, tak neváhejte a udělejte to ještě dnes.


Počasí San Jose

zataženodeštík

24°C

Východ slunce: 4:36

Západ: 17:05

Pátek

sluncepolojasnodeštík

24°C

teplota 28°C 18°C

Sobota

zataženoMrholení

24°C

teplota 28°C 19°C

Neděle

sluncepolojasnodeštík

24°C

teplota 27°C 18°C

Pondělí

sluncepolojasnodeštík

26°C

teplota 33°C 18°C

Levná letenka z Prahy na Norman Y. Mineta San Jose International Airport
San Jose - USA Amerika

Letiště Norman Y. Mineta San Jose International Airport je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě San Jose - USA Amerika, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště Norman Y. Mineta San Jose International Airport najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace