letadlo ico Levné letenky do San Jose

San José je hlavní město Kostariky a správní středisko stejnojmenné provincie. Leží v Centrálním údolí a je pojmenováno na počet Josefa Nazaretského. San José je sídlem vlády a žije zde přibližně 333 000 obyvatel v metropolitní oblasti je to potom až 2,1 milionu lidí. Úředním jazykem je španělština, ale snadno se domluvíte i anglicky. Měnou je kostarický colón. Levné letenky do San José z Prahy si rezervujte co nejdříve, dokud nějaké jsou.

Letenky Praha - San Jose

Norman Y. Mineta San Jose International Airport

Zkratka letiště: SJC
Letenky do USA - San Jose

Najdi nejlevnější letenku

Reid-Hillview Airport of Santa Clara County

Zkratka letiště: RHV
Letenky do USA - San Jose

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v San José

Hlavnímu městu Kostariky slouží mezinárodní letiště Juan Santamaría International Airport, které leží u města Alajuela asi 20 západně od centra San José. Pojmenováno je po národním hrdinovi a dnes je to jedno z nejzaměstnanějších letišť ve Střední Americe. Letiště San José bylo otevřeno v roce 1958 a jeho IATA značení je SJO. Má jednu přistávací a vzletovou dráhu z asfaltu, na které každý rok přistávají letadla z celého světa s až 4,5 miliony pasažéry. Ti jsou potom odbavováni ve dvou terminálech, podle toho jestli byl jejich let mezinárodní nebo domácí. V roce 2011 bylo letiště v San José oceněno jako třetí nejlepší v Latinské Americe, tak se na toto skvělé letiště leťte podívat taky s levnými letenkami do San José z Prahy. Doprava do města z letiště San José je zajištěna formou autobusů, taxíků a půjčovnami aut.

San Jose
Aktuální kurz: 1 USD = 22.59
San Jose - místní čas: 18:30
Časové pásmo: America/Los_Angeles (-8 hodin)
Časový posun: -9 hodin

Souřadnice: 37.33939, -121.894958
Vzdálenost z Prahy: 9393 km


Do San José za turistickými cíli

V San José se velmi dbá o kulturu, proto určitě neváhejte a podívejte se například do národního divadla Kostariky, které je rovněž architektonicky velmi zajímavé, divadla Teatro Variedades, které je nejstarší v San José, nebo do Melico Salazar Theatre. Ve městě jsou také různá muzea, z nichž nejdůležitější je národní muzeum Kostariky, dále muzeum současného umění a designu nebo dětské muzeum. Hezký den v San José zažijete i v místní zoo, národním parku, San José Central Parku nebo v parku Morazán.  Podívejte se také do Čínské čtvrti, na náměstí Plaza de la Cultura a k soše Juan Mora Fernándeze. S levnými letenkami do San José z Prahy si užijte perfektní dovolenou v Kostarice.

Levné letenky do San José

Užijte si dovolenou v hlavním městě Kostariky San José, teď se sem prodávají velmi levné letenky s odletem z Prahy. Levné letenky do San José z Prahy jsou dostupné pro kohokoliv na internetu, jsou ale velmi žádané, a tak s jejich rezervací neváhejte. Průměrná doba letu je z Prahy do San José 14,5 hodiny. Letenky do San José jsou za akční ceny.


Počasí San Jose

zataženo

20°C

Východ slunce: 4:03

Západ: 15:22

Pátek

zataženo

21°C

teplota 26°C 16°C

Sobota

sluncepolojasno

22°C

teplota 27°C 16°C

Neděle

sluncepolojasno

21°C

teplota 27°C 16°C

Pondělí

zataženo

19°C

teplota 23°C 16°C

Letenka San Jose

San Jose se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do San Jose - USA Amerika i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do San Jose.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace