letadlo ico Levné letenky z Prahy na San Francisco International Airport
v San Francisco - USA Amerika

Mezinárodní letiště San Francisco International Airport je druhé nejrušnější v Kalifornii a jedno z největších v USA. Nachází se 21 kilometrů jižně od centra San Francisca a jeho IATA značení je SFO. První letenky si mohli cestující na letiště San Francisco International Airport v San Franciscu koupit už v roce 1927. Toto letiště má čtyři příletové a vzletové ranveje z asfaltu a celkem čtyři terminály – Terminál 1, 2, 3 a mezinárodní, který určitě budete mít na letence napsaný vy. Každý rok letiště San Francisco International Airport odbaví přibližně 50 milionů spokojených cestujících. Zabookujte si levné letenky na letiště San Francisco International Airport z Prahy ještě dnes a nebudete litovat, jsou totiž za výhodné ceny.

San Francisco International Airport - SFO

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do USA - San Francisco
Zkratka letiště San Francisco International Airport v San Francisco - USA je: SFO

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> SFO
Jednosměrná letenka

SFO -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost do města z mezinárodního letiště San Francisco

Nejrychlejší přeprava do města je z letiště San Francisco International Airport vlakem a autobusem. Z letiště můžete jet například autobusovými linkami číslo 140, 292 KX, 398 a 397, podle toho, kam se chcete dostat. Jet lze samozřejmě i taxíkem nebo autem, které si můžete na letišti zapůjčit. Užijte si dovolenou v San Franciscu a to za malé peníze, stačí, abyste si včas rezervovali levné letenky na letiště San Francisco International Airport s odletem z Prahy za výhodné ceny.

Aktuální kurz: 1 USD = 22.59
San Francisco - místní čas: 16:33
Časové pásmo: America/Los_Angeles (-8 hodin)
Časový posun: -9 hodin

Souřadnice: 37.61882, -122.3758


Levné letenky na letiště San Francisco

Chcete se podívat do San Francisca, ale obáváte se drahých letenek? Tak teď už nemusíte, protože nyní jsou vám k dispozici levné letenky na letiště San Francisco International Airport, které jsou dokonce s odletem z Prahy. Tyto levné letenky na letiště San Francisco z Prahy jsou k dostání online, tudíž si je můžete rezervovat z pohodlí svého domova. Průměrná doba letu z Prahy na letiště San Francisco je 13,5 hodiny.


Počasí San Francisco

zataženo

17°C

Východ slunce: 2:56

Západ: 15:00

Pátek

zataženoMrholení

14°C

teplota 16°C 13°C

Sobota

zataženodeštík

16°C

teplota 18°C 13°C

Neděle

zataženodeštík

17°C

teplota 20°C 14°C

Pondělí

sluncepolojasnoMrholení

17°C

teplota 20°C 14°C

Levná letenka z Prahy na San Francisco International Airport
San Francisco - USA Amerika

Letiště San Francisco International Airport je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě San Francisco - USA Amerika, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště San Francisco International Airport najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace