letadlo ico Levné letenky z Prahy na Sacramento International Airport
v Sacramento - USA Amerika

Sacramento International Airport je mezinárodní letiště, které slouží městu Sacramento v Kalifornii a od kterého ji najdete přibližně 16 kilometrů severozápadním směrem. První letenky si sem pasažéři mohli objednat už v roce 1967, kdy se letiště poprvé otevřelo. Od té doby jich je tu každoročně obslouženo kolem 9,6 milionu z domácích i zahraničních destinací. Jejich letadla tu přistávají na celkem dvou betonových a asfaltových příletových a vzletových dráhách. Pokud se i vy vypravíte do této destinace, budete mít na letence IATA značení Sacramenta International Airport, které je SMF a vaše odbavení proběhne v jednom ze dvou terminálů – terminálu A nebo B. Dopřejte si dovolenou v Kalifornii a kupte si levné letenky na Sacramento International Airport z Prahy ještě dnes, dokud nějaké jsou.

Sacramento International Airport - SMF

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do USA - Sacramento
Zkratka letiště Sacramento International Airport v Sacramento - USA je: SMF

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> SMF
Jednosměrná letenka

SMF -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost do centra Sacramenta letiště

Do Sacramenta, Woodlandu či Davisu se z letiště Sacramento International Airport dostanete snadno autobusovou linkou číslo 42, která staví před budovou terminálu. V budoucnosti tu má být zavedeno také metro, navazující na již existující zelenou linku. Nyní ale můžete jet ještě například taxíkem, který vás odveze hned a bez čekání, nebo si lze pronajmout auto a vyrazit za vlastními cíli. Dovolená v USA vás vyjde lacino, když si včas rezervujete levné letenky naletiště v Sacramentu s odletem z Prahy.

Aktuální kurz: 1 USD = 23.15
Sacramento - místní čas: 1:17
Časové pásmo: America/Los_Angeles (-7 hodin)
Časový posun: -9 hodin

Souřadnice: 38.69518, -121.59163


Levné letenky na Sacramento International Airport

Zaleťte se podívat do známé metropole Sacramenta a užijte si dovolenou v této destinaci za minimální peníze. Právě nyní máte totiž jedinečnou příležitost si objednat levné letenky na mezinárodní letiště Sacramento, které jsou s odletem z Prahy a zabookovat si je lze snadno a rychle online z pohodlí domova. Nikam pro ně nemusíte, stačí jen párkrát kliknout myší. Průměrná doba letu je z Prahy na letiště Sacramento International Airport zhruba 17 hodin. Neváhejte a rezervujte si levné letenky na letiště Sacramento z Prahy ještě dnes, dokud nějaké jsou.


Počasí Sacramento

slunce

22°C

Východ slunce: 5:41

Západ: 20:32

Pondělí

slunce

20°C

teplota 26°C 16°C

Úterý

slunce

21°C

teplota 29°C 15°C

Středa

sluncepolojasno

17°C

teplota 22°C 12°C

Čtvrtek

slunce

20°C

teplota 29°C 12°C

Levná letenka z Prahy na Sacramento International Airport
Sacramento - USA Amerika

Letiště Sacramento International Airport je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě Sacramento - USA Amerika, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště Sacramento International Airport najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace