letadlo ico Levné letenky do Sacramenta

Sacrameno je hlavní město státu Kalifornie na západě USA. Jedná se o šesté největší město tohoto státu, přičemž leží na soutoku řek Sacramento River a American River. Populace Sacramenta dosahuje téměř půl milionu, v metropolitní oblasti jsou to potom až dva miliony obyvatel. Úředním jazykem Sacramenta je angličtina a měnou americký dolar, tedy stejně jako ve zbytku státu. Sacramentu je někdy přezdíváno „Říční město“ nebo „Město stromů“. A nyní se do Sacramenta dají zakoupit levné letenky s odletem z Prahy.

Letenky Praha - Sacramento

McClellan Airfield

Zkratka letiště: MCC
Letenky do USA - Sacramento

Najdi nejlevnější letenku

Sacramento Executive Airport

Zkratka letiště: SAC
Letenky do USA - Sacramento

Najdi nejlevnější letenku

Sacramento International Airport

Zkratka letiště: SMF
Letenky do USA - Sacramento

Najdi nejlevnější letenku

Sacramento Mather Airport

Zkratka letiště: MHR
Letenky do USA - Sacramento

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Sacramentu

Hlavním letištěm pro Sacramento je mezinárodní Sacramento International Airport, nacházející se 16 kilometrů severozápadně od centra města. Letiště má dvě vzletové dráhy a dva terminály, kterými ročně projde téměř 9 milionů pasažérů. Doprava do města je zajištěna autobusem Yolobusem číslo 42. V plánu je také železniční vlakové spojení letiště a Sacramenta. Levné letenky se dají zakoupit také na letiště Sacramento Mather Airport, ležící 19 kilometrů východně od města, a McClellan Airport, které se nachází 10 kilometrů od okraje Sacramenta.

Aktuální kurz: 1 USD = 23.15
Sacramento - místní čas: 12:22
Časové pásmo: America/Los_Angeles (-7 hodin)
Časový posun: -9 hodin

Souřadnice: 38.58157, -121.4944
Vzdálenost z Prahy: 9254 km


Do Sacramenta za turistickými cíli

V Sacramentu je mnoho památek, které můžete díky levným letenkám z Prahy vidět na vlastní oči. Jedná se například o kalifornský státní kapitol, most Tower Bridge, katedrálu Nejsvětější svátosti z roku 1886 či staré Sacramento, což je zdejší historický park s dobovými budovami. Nádherné výjevy vás čekají i na březích obou řek. Sacramanto je město mnoha možností, neváhejte a přijeďte se sem podívat.

Levné letenky do Sacramenta

Sacramento je nyní dostupné pro každého a to díky levným letenkám, které se do této destinace prodávají. Odlet s letenkami za akční ceny, které si můžete rezervovat online, je přímo z Prahy a let trvá 13 hodin a 15 minut. Levné letenky z Prahy do Sacramenta ale velmi rychle mizí, proto si svoje letenky do Sacramenta zabookujte co nejdříve.


Počasí Sacramento

slunce

21°C

Východ slunce: 5:41

Západ: 20:32

Středa

sluncepolojasno

19°C

teplota 27°C 12°C

Čtvrtek

slunce

19°C

teplota 29°C 12°C

Pátek

slunce

21°C

teplota 31°C 13°C

Sobota

slunce

24°C

teplota 34°C 16°C

Letenka Sacramento

Sacramento se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Sacramento - USA Amerika i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Sacramenta.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace