letadlo ico Levné letenky z Prahy na John Wayne Airport (Orange County Airport)
v Santa Ana - USA Amerika

John Wayne Airport je mezinárodní letiště nacházející se v okrese Orange County v Kalifornii asi 6 kilometrů jižně od města Santa Ana. Původně se jmenovalo Orange County Airport, v roce 1979 ale bylo přejmenované na počest herce Johna Waynea. Mezinárodní letiště John Wayne Airport se skládá z celkem dvou příletových a vzletových drah z asfaltu a jeho IATA značení SNA budete mít jistě napsané ve své letence i vy. Každý rok je tu ve třech terminálech značených písmeny A, B a C odbaveno přes 10,1 milionu spokojených pasažérů. Buďte jedním z nich i vy, když si koupíte levné letenky na mezinárodní letiště Johna Waynea v Santa Ana s odletem z Prahy, vyjde vás to opravdu lacino.

John Wayne Airport (Orange County Airport) - SNA

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do USA - Santa Ana
Zkratka letiště John Wayne Airport (Orange County Airport) v Santa Ana - USA je: SNA

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> SNA
Jednosměrná letenka

SNA -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost do města z letiště John Wayne Airport

Letiště Johna Waynea je obsluhováno dvěma autobusovými linkami a to 76 a 212. Obě vás ale odvezou jen během všedních dní, o víkendu musíte využít služeb taxikářů, kteří stojí před terminálem. Počítejte ale s tím, že s nimi vás cesta vyjde podstatně dráž. Kromě toho jsou vám k dispozici autopůjčovny, kde si lze pronajmout auto a zamířit za vlastními cíli. Tak neváhejte a užijte si dovolenou u moře v Kalifornii, když totiž využijte této jedinečné příležitosti, pořídíte levné letenky na John Wayne Airport v Santa Ana z Prahy za málo peněz.

Aktuální kurz: 1 USD = 22.59
Santa Ana - místní čas: 17:04
Časové pásmo: America/Los_Angeles (-8 hodin)
Časový posun: -9 hodin

Souřadnice: 33.69925, -117.86592


Levné letenky na John Wayne Airport v Santa Ana

Strávit dovolenou v prosluněné Kalifornii a koupat se v Tichém oceánu už nemusí být jenom sen, když si koupíte levné letenky na letiště John Wayne Airport, může to být realita. Levné letenky na letiště John Wayne Airport v Santa Ana jsou s odletem přímo z Prahy a zabookovat si je lze snadno a rychle online pouhým kliknutím myši. Neváhejte a rezervujte si své levné letenky na letiště Johna Waynea z Prahy, dokud nějaké jsou, většinou jsou totiž hned pryč. Průměrná doba letu z Prahy na letiště John Wayne Airport je zhruba 17 hodin a 15 minut, které strávíte v pohodlném letadle.


Počasí Santa Ana

slunce

18°C

Východ slunce: 6:07

Západ: 16:23

Pátek

slunce

17°C

teplota 23°C 13°C

Sobota

slunce

15°C

teplota 21°C 10°C

Neděle

slunce

14°C

teplota 21°C 9°C

Pondělí

sluncepolojasno

16°C

teplota 24°C 11°C

Levná letenka z Prahy na John Wayne Airport (Orange County Airport)
Santa Ana - USA Amerika

Letiště John Wayne Airport (Orange County Airport) je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě Santa Ana - USA Amerika, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště John Wayne Airport (Orange County Airport) najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace