letadlo ico Levné letenky do Oaklandu u San Francisca

Oakland je město nacházející se na západním pobřeží USA asi 10 kilometrů od San Francisca v severní části amerického státu Kalifornie. Jedná se o velmi rušný přístav a osmé největší město Kalifornie. Oakland je krajské sídlo Alameda County. V Oaklandu žije přibližně 400 000 obyvatel. Úředním jazykem je tu angličtina a měnou americký dolar. Kupte si levné letenky do města Oakland a poznejte západ USA.

Letenky Praha - Oakland (blízko Francisca)

Oakland International Airport

Zkratka letiště: OAK
Letenky do USA - Oakland (blízko Francisca)

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Oaklandu

Mezinárodní letiště Oakland International Airport leží 8 kilometrů jižním směrem od centra Oaklandu. Jedná se o jedno ze tří mezinárodních letišť v San Francisco Bay Area. Letiště bylo založeno v roce 1927 a jeho označení je dnes OAK. Oakland International Airport má čtyři asfaltové příletové a vzletové dráhy a dva terminály, kterými každý rok projde až 10,3 milionu pasažérů. Ti se do centra okolních měst přepravují hromadnou dopravou, autobusy, taxíky nebo si mohou zapůjčit auto na letišti. Rezervujte si levné letenky do Oaklandu a přistaňte na letišti Oakland International Airport hned zítra.

Oakland (blízko Francisca)
Aktuální kurz: 1 USD = 22.59
Oakland (blízko Francisca) - místní čas: 17:25
Časové pásmo: America/Los_Angeles (-8 hodin)
Časový posun: -9 hodin

Souřadnice: 37.804371, -122.270798
Vzdálenost z Prahy: 9361 km


Do Oaklandu za turistickými cíli

V Oaklandu je mnoho zajímavých míst, kam se můžete jít podívat. Určitě byste neměli vynechat například Čínskou čtvrť, hřbitov Mountain View, divadlo Fox Oakland Theatre, regionální park sekvojí, dům Dunsmuir House se zahradou, který je zapsán jako národní památka, stejně jako dům Pardee Home. V Oaklandu je také mnoho parků, zahrad a také si tu můžete prohlédnout zdejší zoo. Zavítejte do amerického Oaklandu a určitě nebudete litovat. Levné letenky do Oaklandu jsou velmi žádané.

Levné letenky do Oaklandu

Do Ameriky se dnes může podívat opravdu kdokoliv a to díky levným letenkám do Oaklandu, které se sem prodávají. Rezervovat si je lze snadno a rychle přes internet, není to nic složité. Letenky do Oaklandu jsou s odletem z Prahy a průměrná doba letu je 13 hodin a 20 minut. Akční letenky do Oaklandu jsou horkým zbožím, proto s jejich koupí rozhodně neváhejte.


Počasí Oakland (blízko Francisca)

sluncepolojasnodeštík

13°C

Východ slunce: 7:10

Západ: 16:50

Pátek

sluncepolojasno

10°C

teplota 12°C 8°C

Sobota

sluncepolojasno

10°C

teplota 13°C 8°C

Neděle

zataženo

10°C

teplota 13°C 8°C

Pondělí

zataženo

13°C

teplota 16°C 11°C

Letenka Oakland (blízko Francisca)

Oakland (blízko Francisca) se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Oakland (blízko Francisca) - USA Amerika i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Oaklandu u San Francisca.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace