letadlo ico Levné letenky z Prahy na Los Angeles International Airport
v Los Angeles - USA Amerika

Mezinárodní letiště Los Angeles International Airport je hlavní letecké spojení pro oblast Los Angeles a jedno z nejvytíženějších letišť světa. Nachází se 26 kilometrů jihozápadně od centra a jeho IATA značení je LAX. První letenky na letiště Los Angeles International Airport si šlo koupit už v roce 1930, přičemž dnes se letiště skládá z celkem čtyř betonových příletových a vzletových ranvejí. Letadla na nich dosedají s necelými 80 miliony cestujících každý rok, což z letiště Los Angeles International Airport dělá jedno z nejrušnějších letišť pro osobní přepravu na světě. Pasažéři jsou potom odbavováni v celkem devíti terminálech, které jsou uspořádané do písmena „U“. Vyznat se na letišti v Los Angeles není nijak složité, tak neváhejte a leťte se přesvědčit, levné letenky na letiště v Los Angeles jsou s odletem z Prahy a za akční ceny.

Los Angeles International Airport - LAX

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do USA - Los Angeles
Zkratka letiště Los Angeles International Airport v Los Angeles - USA je: LAX

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> LAX
Jednosměrná letenka

LAX -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost do města z letiště v Los Angeles

Jelikož je areál letiště v Los Angeles opravdu rozsáhlý, funguje tu doprava i mezi jednotlivými terminály letiště. Do města se potom pasažéři přepravují hned několika autobusovými spoji, jako je linka číslo 8, 40, 117 či 232. Dále mohou využít dražších služeb taxíků, nebo se do centra Los Angeles dopravit vypůjčeným autem z letiště Los Angeles International Airport. Levné letenky na letiště v Los Angeles jsou nyní s odletem z Prahy a za výhodné ceny, tak neváhejte.

Aktuální kurz: 1 USD = 23.27
Los Angeles - místní čas: 22:23
Časové pásmo: America/Los_Angeles (-7 hodin)
Časový posun: -9 hodin

Souřadnice: 33.94251, -118.40897


Levné letenky na letiště v Los Angeles

Chcete se podívat do této velké americké metropole, ale obáváte se drahých letenek? Tak teď už nemusíte, stačí, abyste si včas zabookovali levné letenky na letiště v Los Angeles, které lze nyní pořídit za akční ceny a s odletem z Prahy. Levné letenky na letiště v Los Angeles jsou velmi žádané zboží, proto si je rezervujte co nejdříve, lze to udělat i online. Průměrná doba letu je z Prahy na letiště Los Angeles International Airport necelých 14 hodin.


Počasí Los Angeles

slunce

24°C

Východ slunce: 5:52

Západ: 20:05

Úterý

slunce

25°C

teplota 30°C 21°C

Středa

sluncepolojasno

25°C

teplota 30°C 22°C

Čtvrtek

slunce

27°C

teplota 32°C 23°C

Pátek

slunce

29°C

teplota 34°C 24°C

Levná letenka z Prahy na Los Angeles International Airport
Los Angeles - USA Amerika

Letiště Los Angeles International Airport je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě Los Angeles - USA Amerika, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště Los Angeles International Airport najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace