letadlo ico Levné letenky do Los Angeles

Los Angeles nebo také Město andělů se nachází na západním pobřeží USA ve stejnojmenném okresu ve státě Kalifornie. V Los Angeles omývaném Tichým oceánem žije necelých 4 miliónu obyvatel. Celkem se Los Angeles dělí na 114 městských částí, z nichž nejznámější jsou Venice, Hollywood, Hollywood Hills nebo Downtown. Další známá místa jako jsou Beverly Hills nebo Long Beach jsou samostatná města v okolí. Nejvíce se v Los Angeles mluví angličtinou a měnou je americký Dolar. Los Angeles je střediskem kultury, vědy a vzdělávání. A právě nyní se sem dá letět levně a z Prahy.

Letenky Praha - Los Angeles

Los Angeles International Airport

Zkratka letiště: LAX
Letenky do USA - Los Angeles

Najdi nejlevnější letenku

Ontario International Airport

Zkratka letiště: ONT
Letenky do USA - Los Angeles

Najdi nejlevnější letenku

Whiteman Airport

Zkratka letiště: WHP
Letenky do USA - Los Angeles

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Los Angeles

Největším letištěm v Los Angeles je Los Angeles International Airport, které je druhé nevytíženější v USA. Nachází se zhruba 16 kilometrů od centra metropole a v roce 2014 tudy prošlo přes 70 miliónů cestujících. Díky tomu se řadí mezi pět nejdůležitějších letišť USA. Celkem se tu nachází 8 terminálů a pro letadla tu fungují 4 přistávací dráhy. Z letiště Los Angeles International Airport jezdí do centra mnoho autobusových linek včetně MHD. Zastávka metra je teprve ve výstavbě (2015). Dalším letištěm v Los Angeles kam lze doletět s levnými letenkami je Whiteman Airport.

Los Angeles
Aktuální kurz: 1 USD = 23.15
Los Angeles - místní čas: 2:43
Časové pásmo: America/Los_Angeles (-7 hodin)
Časový posun: -9 hodin

Souřadnice: 34.052231, -118.243683
Vzdálenost z Prahy: 9566 km


Do Los Angeles letecky za turistickými cíli

Do Los Angeles se jezdí kvůli slavné městské části Hollywood. Zde lze najít například hollywoodský chodník slávy, Grauman’s Chinese Theatre nebo muzeum voskových figurín. Známá je také čtvrť Venice, která je slavná svými kanály připomínajícími evropské Benátky, kromě toho ale také leží přímo na pobřeží, tudíž se tu dá využít mnoha pláží ke koupání. Historickou částí Los Angeles je potom  El Pueblo de Los Angeles v Downtownu. Za návštěvu ale stojí také Griffith Park. Do všech těchto míst se můžete podívat díky levným letenkám přímo z Prahy.

Levné letenky do Los Angeles

Do USA se právě teď prodávají velmi levné letenky, které se dají snadno rezervovat online. Doba letu do Los Angeles je 13 hodin a 45 minut, které můžete strávit pohodlně v letadle. S letenkami za akční ceny se do oblíbené destinace může podívat opravdu každý. Kupte si letenky do Los Angeles ještě dnes za akční ceny.


Počasí Los Angeles

slunce

24°C

Východ slunce: 5:41

Západ: 20:06

Neděle

slunce

23°C

teplota 27°C 19°C

Pondělí

slunce

21°C

teplota 25°C 18°C

Úterý

slunce

22°C

teplota 27°C 18°C

Středa

slunce

22°C

teplota 27°C 18°C

Letenka Los Angeles

Los Angeles se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Los Angeles - USA Amerika i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Los Angeles.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace