letadlo ico Levné letenky z Prahy na San Diego International Airport
v San Diego - USA Amerika

San Diego International Airport, známé také jako Lindbergh Field, je mezinárodní letiště sloužící San Diegu, od kterého leží zhruba 5 kilometrů severozápadním směrem. Jedná se o nejrušnější letiště s pouhou jednou přistávací dráhou v celých Spojených státech a druhé nejvytíženější na světě. První letenky si sem mohli pasažéři zakoupit už v roce 1928 a to s IATA značením pro San Diego International Airport SAN. Kromě jedné asfaltové ranveje má celkem tři terminály pro cestující, kdy terminál 1 a 2 se oba dělí na východní a západní část, a poté je tu ještě Commuter Terminal. Každý rok je tu napočítáno přes 20 milionů cestujících, z nichž převážnou většinu tvoří pasažéři z domácích destinací. Využijte této příležitosti a podívejte se do Kalifornie za málo peněz, stačí si koupit letenky na San Diego Airport, které jsou s odletem z Prahy.

San Diego International Airport - SAN

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do USA - San Diego
Zkratka letiště San Diego International Airport v San Diego - USA je: SAN

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> SAN
Jednosměrná letenka

SAN -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost do San Diega z letiště

Přímo před budovou letiště San Diego se nachází autobusová zastávka, odkud vás do okolních měst odvezou linky číslo 923 a 992. Pokud se vám ale nechce čekat či jezdit hromadnou dopravou, můžete jet taxíkem či se do San Diega odvézt sami zapůjčeným autem z letiště. Užijte si dovolenou v této destinaci, kupte si levné letenky na San Diego International Airport, které jsou s odletem z Prahy, a neváhejte, dokud jsou za výhodné ceny.

Aktuální kurz: 1 USD = 23.15
San Diego - místní čas: 3:22
Časové pásmo: America/Los_Angeles (-7 hodin)
Časový posun: -9 hodin

Souřadnice: 32.73235, -117.19744


Levné letenky na San Diego International Airport

Dovolená v prosluněné Kalifornii už nemusí být jenom snem, když si rezervujete levné letenky na letiště San Diego International Airport. Ty jsou nyní k sehnání s odletem z Prahy a objednat si je lze snadno a rychle online z pohodlí domova. Průměrná doba letu je z Prahy na mezinárodní letiště San Diego asi 16,5 hodiny. Pokud vás tato nabídka zaujala, tak moc dlouho neotálejte a zabookujte si své letenky do San Diega z Prahy ještě dnes, dokud jsou za výhodné ceny.


Počasí San Diego

sluncepolojasno

21°C

Východ slunce: 5:40

Západ: 19:58

Neděle

slunce

19°C

teplota 22°C 18°C

Pondělí

sluncepolojasno

19°C

teplota 21°C 17°C

Úterý

sluncepolojasno

19°C

teplota 22°C 17°C

Středa

slunce

19°C

teplota 22°C 17°C

Levná letenka z Prahy na San Diego International Airport
San Diego - USA Amerika

Letiště San Diego International Airport je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě San Diego - USA Amerika, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště San Diego International Airport najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace