letadlo ico Levné letenky do San Diega

San Diego je město nacházející se na západním pobřeží USA ve státě Kalifornie, jehož je hlavním střediskem. Toto osmé největší americké město má výhled na Pacifik a na jihu sousedí s mexickým městem Tijuanou. V San Diegu žije 1,3 milionu obyvatel, v metropolitní oblasti je to až 3 miliony lidí. Úřední jazyk zde není, ale mluví se tu převážně anglicky a měnou je americký dolar. Zarezervujte si své levné letenky do San Diega s odletem z Prahy ještě dnes.

Letenky Praha - San Diego

Brown Field Municipal Airport

Zkratka letiště: SDM
Letenky do USA - San Diego

Najdi nejlevnější letenku

MCAS Miramar

Zkratka letiště: NKX
Letenky do USA - San Diego

Najdi nejlevnější letenku

Montgomery Field

Zkratka letiště: MYF
Letenky do USA - San Diego

Najdi nejlevnější letenku

NAS North Island (Halsey Field)

Zkratka letiště: NZY
Letenky do USA - San Diego

Najdi nejlevnější letenku

San Diego International Airport

Zkratka letiště: SAN
Letenky do USA - San Diego

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v San Diegu

Mezinárodní letiště San Diego International Airport známé také jako Lindbergh Field se nachází asi 5 kilometrů severozápadně od centra San Diega. Jedná se o nejvytíženější americké letiště s jednou přistávací dráhou. Otevřeno bylo v roce 1928 a nyní nese označení SAN. Třemi terminály tu ročně projde na 18,7 milionů pasažérů. Z letiště San Diego International Airport se do města dostanete vlaky, autobusy nebo taxíky. Levné letenky můžete koupit na letiště Brown Field Municipal Airport, MCAS Miramar nebo Montgomery Field.

Aktuální kurz: 1 USD = 22.09
San Diego - místní čas: 17:56
Časové pásmo: America/Los_Angeles (-8 hodin)
Časový posun: -9 hodin

Souřadnice: 32.715328, -117.157257
Vzdálenost z Prahy: 9649 km


Do San Diega za turistickými cíli

V San Diegu je mnoho zajímavých míst, která byste měli navštívit. Jedná se například o čtvrť Gaslamp Quarter z 19. století, kde se dochovaly plynové lampy pouličního osvětlení, Balboa Park, který pojmenován po mořeplavci Vasco de Balboa, námořní promenádu Embarcadero, a středomořskou čtvrť Little Italy, která si ponechala svůj specifický vzhled. Krásný je také most Coronado Bridge. Vidět tohle všechno můžete na vlastní oči, když si objednáte levné letenky z Prahy.

Levné letenky do San Diega

Americké město San Diego je teď přístupné opravdu každému a to díky levným letenkám, které se do této destinace prodávají. Pokud chcete i vy zažít San Diego na vlastní kůži, určitě neváhejte s rezervací levných letenek s odletem z Prahy. Jejich zabookování jde udělat snadno a rychle online. Průměrná doba letu s levnými letenkami z Prahy do San Diega je 14 hodin.


Počasí San Diego

zataženodeštík

16°C

Východ slunce: 6:31

Západ: 16:42

Pátek

sluncedeštík

16°C

teplota 18°C 15°C

Sobota

slunce

16°C

teplota 19°C 14°C

Neděle

slunce

17°C

teplota 20°C 15°C

Pondělí

zataženo

19°C

teplota 22°C 16°C

Letenka San Diego

San Diego se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do San Diego - USA Amerika i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do San Diega.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace