letadlo ico Levné letenky z Prahy na Oakland International Airport
v Oakland (blízko Francisca) - USA Amerika

Oakland International Airport je mezinárodní letiště, které se nachází zhruba 8 kilometrů jižně od centra Oakland v Kalifornii, a jedná se o jedno ze tří mezinárodních leteckých uzlů, sloužících oblasti kolem San Francisca. První cestující se sem mohli poprvé podívat se svými letenkami s IATA značením OAK už v roce 1927, kdy bylo letiště otevřeno. Nyní má mezinárodní letiště Oakland čtyři asfaltové příletové a vzletové dráhy a jednu velkou budovu terminálu, která je rozdělena na odbavovací terminál 1 a 2. Každý rok je tu obslouženo přes 11,2 milionu pasažérů z domácích i zahraničních destinací, kteří se přilétají podívat na Oakland. Pokochejte se jeho památkami i vy, když budete mít zakoupené levné letenky na mezinárodní letiště Oakland International Airport z Prahy, vyjde vás taková dovolená lacino.

Oakland International Airport - OAK

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do USA - Oakland (blízko Francisca)
Zkratka letiště Oakland International Airport v Oakland (blízko Francisca) - USA je: OAK

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> OAK
Jednosměrná letenka

OAK -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost do města z Oakland International Airport

Po přistání se do měst v okolí z letiště Oakland International Airport dostanete nejsnadněji metrem, jehož stanici najdete přímo před terminálem. Další možností je potom autobusová přeprava, která vás také vyjde lacino a spolehlivě vás dopraví na místo určení. Využít můžete například linek číslo 73, 21 či 805. Dráž vás bude stát cesta taxíkem, na který ale nemusíte čekat. K dispozici jsou vám na letišti také autůjčovny, kde si můžete pronajmout auto a jet za vlastními cíli. Využijte této příležitosti a užijte si dovolenou v Kalifornii, stačí, abyste si rezervovali levné letenky na letiště Oakland International Airport s odletem z Prahy, dokud nějaké jsou.

Aktuální kurz: 1 USD = 23.38
Oakland (blízko Francisca) - místní čas: 6:31
Časové pásmo: America/Los_Angeles (-8 hodin)
Časový posun: -9 hodin

Souřadnice: 37.73071, -122.21955


Levné letenky na Oakland International Airport

Je vaším snem podívat se do prosluněné Kalifornie, ale nechcete dát moc peněz za letenky? Tak využijte této jedinečné příležitosti a zabookujte si levné letenky na mezinárodní letiště Oakland International Airport, které jsou s odletem z Prahy. Průměrná doba letu je z Prahy na letiště Oakland asi 13,5 hodiny. Neváhejte a rezervujte si své levné letenky na letiště Oakland z Prahy ještě dnes, dokud nějaké jsou. Lze to udělat snadno a rychle online, aniž byste pro ně někam museli.


Počasí Oakland (blízko Francisca)

zataženo

12°C

Východ slunce: 6:34

Západ: 18:06

Středa

zataženo

12°C

teplota 15°C 10°C

Čtvrtek

sluncepolojasno

11°C

teplota 13°C 9°C

Pátek

slunce

11°C

teplota 15°C 8°C

Sobota

zataženo

11°C

teplota 14°C 9°C

Neděle

zataženo

8°C

teplota 9°C 7°C

Levná letenka z Prahy na Oakland International Airport
Oakland (blízko Francisca) - USA Amerika

Letiště Oakland International Airport je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě Oakland (blízko Francisca) - USA Amerika, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště Oakland International Airport najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace