letadlo ico Levné letenky do Texasu
USA Amerika

Stát Texas se nachází na centrálním jihu USA u pobřeží Mexického zálivu. Jedná se o druhý největší a také druhý nejlidnatější stát Spojených států. Texasu se přezdívá „Stát osamocené hvězdy“. Největším městem je Austin, kde žije přes 900 000 obyvatel, největším městem je ale Houston, který je zároveň čtvrtým největším městem v USA. Celkový počet obyvatel země je 27,6 milionu lidí. V Texasu není žádný oficiální jazyk, nejvíce se tu ale mluví anglicky a z důvodu hranic s Mexikem také španělsky. Měnou je dolar. Texas patří do dvou časových pásem a to -7/-6 a -6/-5. Využijte této příležitosti a kupte si levné letenky do Texasu z Prahy ještě dnes.

Letenky Texas

Podnebí v Texasu

Vzhledem k velikosti a poloze státu je v Texasu velmi rozmanité počasí. Zatímco při pobřeží Mexického zálivu jsou například zimy mírnější, v severní části státu je tomu naopak. Nerovnoměrné je také rozložení srážek, kdy na západě spadne kolem 220 mm ročně, na jihovýchodě je to až 1600 mm. Průměrná teplota v létě se v nížinách pohybuje kolem 30°C. Určitě si tedy levné letenky do Texasu z Prahy objednávejte spíše na letní období.

Aktuální kurz: 1 USD = 23.27


Do Texasu za turistickými cíli

V Texasu byste neměli vynechat například muzeum Alamo San Antonio, Reunion Tower v Dallasu, katolický kostel San José y San Miguel de Aguayo, zoo v Dallasu, hřbitov Glenwood v Houstonu, monument San Jacinto tamtéž nebo třeba katedrálu svaté Marie v Austinu. A pokud máte rádi přírodu, určitě navštivte národní park Big Bend. Je jedno, jestli chcete letět do Dallasu, El Pasa nebo třeba San Antonia, s levnými letenkami do Texasu z Prahy vás to vyjde na málo peněz.

Za přírodou do Texasu

V Texasu se nachází několik endemických druhů stromů, patří mezi ně catclaw, huisache nebo paričky guajillo. Národní květinou Texasu je Lupinus texensis. Ze zvířat se tu můžete setkat s kojotem, červeným vlkem, pásovcem, pumou a především mnoha druhy ptáků. Přijeďte se podívat na vlastní oči, s levnými letenkami do Texasu na to máte.

Levné letenky do Texasu

Zavítejte do Spojených států amerických a navštivte divoký Texas. Levné letenky do Texasu teď sežene opravdu za nízké ceny a hlavně s odletem přímo z Prahy. Letenky do Texasu si lze bez problémů objednat přes internet, zvládne to každý. Průměrná doba letu do Texasu z Prahy záleží na konkrétní destinaci, ale pohybuje se kolem 11,5 hodiny. Levné letenky do Texasu z Prahy jsou rychle pryč, tak si je nezapomeňte včas rezervovat.

Letenka Texas

Texas a jak se tam dostat lacino? Levnou letenku Praha - Texas snadno zabookujete právě zde.
Letenka do Texasu vám udělá radost ještě dnes.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace