letadlo ico Levné letenky z Prahy na Austin-Bergstrom International Airport
v Austin v Texasu - USA Amerika

Mezinárodní letiště Austin–Bergstrom International Airport se nachází zhruba 8 kilometrů jihovýchodně od centra texaského města Austin. Nahradilo tu původní Bergstrom Air Force Base, které neslo název po kapitánovi a důstojníkovi devatenácté bombardovací skupiny, zároveň převzalo hlavní roli po obecním letišti Robert Mueller Municipal Airport. Austin–Bergstrom International Airport bylo otevřeno v roce 1997 a jeho IATA kód AUS jistě najdete napsaný i ve své letence do této metropole v Texasu. Skládá se ze dvou betonových příletových a vzletových ranvejí a tří betonových heliportů. Každý rok je tu odbaveno přes 11,8 milionu pasažérů z domácích i zahraničních destinací a to ve dvou terminálech – terminálu Barbary Jordan a Jižním terminálu. Užijte si dovolenou v Texasu, stačí mít levné letenky na letiště Bergstrom International Airport v Austinu z Prahy, které jsou za výhodné ceny.

Austin-Bergstrom International Airport - AUS

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do USA - Austin v Texasu
Zkratka letiště Austin-Bergstrom International Airport v Austin v Texasu - USA je: AUS

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> AUS
Jednosměrná letenka

AUS -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost do města z letiště Bergstrom

Nejsnadněji se do města z letiště Bergstrom International Airport dostanete autobusovými linkami, které staví na zastávce před terminálem. Jedná se například o spoj číslo 100 nebo 350. Dále můžete využít služeb taxikářů, kteří vás za trochu větší poplatek odvezou, kam budete chtít. Jestli ale máte vlastní plány, určitě si na mezinárodním letišti Austin pronajměte auto a jeďte po své ose. Užijte si tu pravou dovolenou v Texasu, právě nyní máte jedinečnou příležitost si koupit levné letenky na mezinárodní letiště Bergstrom v Austinu s odletem z Prahy.

Aktuální kurz: 1 USD = 23.15
Austin v Texasu - místní čas: 17:30
Časové pásmo: America/Chicago (-5 hodin)
Časový posun: -7 hodin

Souřadnice: 30.19453, -97.66987


Levné letenky na letiště Austin–Bergstrom International Airport v Texasu

Daleký Texas teď můžete poznat na vlastní oči a za málo peněz, když si objednáte levné letenky na mezinárodní letiště Austin–Bergstrom International Airport, které se nyní prodávají za opravdu výhodné ceny. Tyto levné letenky na letiště Bergstrom v Austinu jsou s odletem přímo z Prahy a zabookovat si je lze online pouhým kliknutím myši. Určitě ale moc dlouho neotálejte, protože levné letenky na mezinárodní letiště Austin–Bergstrom International Airport z Prahy jsou hned pryč. Průměrná doba letu je z Prahy na letiště Austin zhruba 16 hodin, které strávíte v pohodlném letadle.


Počasí Austin v Texasu

slunce

31°C

Východ slunce: 6:28

Západ: 20:34

Neděle

slunce

30°C

teplota 37°C 24°C

Pondělí

sluncepolojasno

31°C

teplota 38°C 24°C

Úterý

sluncepolojasnodeštík

31°C

teplota 38°C 25°C

Středa

sluncepolojasnodeštík

30°C

teplota 33°C 25°C

Levná letenka z Prahy na Austin-Bergstrom International Airport
Austin v Texasu - USA Amerika

Letiště Austin-Bergstrom International Airport je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě Austin v Texasu - USA Amerika, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště Austin-Bergstrom International Airport najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace