letadlo ico Levné letenky do Austinu v Texasu

Austin je hlavní město amerického státu Texas, druhého největšího spolkového státu USA, který leží na jihovýchodě země. Austin je zároveň sídlo Travis County, čtvrté nejlidnatější město v Texasu a jedenácté v USA. Toto druhé největší hlavní město v USA, které leží na řece Colorado, má 912 000 obyvatel, s metropolitní oblastí celková populace Austinu čítá 1,9 milionu lidí. Austin je pojmenovaný po Stephenu Fuller Austinovi, který je znám jako „Otec Texasu“. Ve městě se nejvíce mluví anglicky a měnou je americký dolar. Levné letenky do Austinu z Prahy seženete snadno online.

Letenky Praha - Austin v Texasu

Austin-Bergstrom International Airport

Zkratka letiště: AUS
Letenky do USA - Austin v Texasu

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Austinu

Austin–Bergstrom International Airport je název mezinárodního letiště, ležícího asi 8 kilometrů jihovýchodně od Austinu. Otevřeno bylo v roce 1999 a jeho IATA značení je AUS. Každý den tu ze tří příletových a vzletových betonových drah odlétá 150 letadel, mířících do 47 mezinárodních i domácích destinací. Pasažéři, kterých tu každoročně projde kolem 11,89 milionu, jsou odbavováni v jednom terminálu. Až si koupíte levné letenky do Austinu a přistanete na zdejším letišti, do centra města se dostanete kyvadlovou dopravou, taxíkem, autobusem nebo si můžete půjčit auto a vyrazit po vlastní ose.

Aktuální kurz: 1 USD = 22.21
Austin v Texasu - místní čas: 4:30
Časové pásmo: America/Chicago (-6 hodin)
Časový posun: -7 hodin

Souřadnice: 30.267151, -97.743057
Vzdálenost z Prahy: 8870 km


Do Austinu za turistickými cíli

V Austinu je mnoho zajímavých míst, kam byste se během své návštěvy měli určitě podívat. Symbolem města je státní kapitol Texasu, postavený v roce 1885 v italském renesančním stylu, který je zapsán i jako národní historická památka. Krásná je ale také budova texaské univerzity v Austinu, veřejná knihovna a most Pennybacker Bridge. Pokud si levné letenky do Austinu z Prahy zakoupíte na léto, zajděte se vykoupat do zdejší rekreace, kde najdete bazén Deep Eddy Pool, který je tu už velmi dlouho a postavil ho jeden muž, stejně jako plavecký bazén Barton Springs Pool pod širým nebem. Přírody se nabažte v parku Hippie Hollow Park.

Levné letenky do Austinu

Vyrazte za poznáním do texaského města Austin a užijte si dovolenou v této destinaci za nízké ceny. Levné letenky do Austinu se nyní prodávají s odletem přímo z Prahy a za výhodné ceny, takže určitě neváhejte a objednejte si je. Lze to udělat online z pohodlí domova, levné letenky do Austinu z Prahy ale rychle mizí, takže to udělejte co nejdříve. Průměrná doba letu je z Prahy do Austinu necelých 16 hodin.


Počasí Austin v Texasu

sluncepolojasno

17°C

Východ slunce: 7:09

Západ: 17:30

Sobota

zataženo

17°C

teplota 23°C 13°C

Neděle

zataženo

17°C

teplota 22°C 13°C

Pondělí

zataženo

17°C

teplota 21°C 15°C

Úterý

zataženo

17°C

teplota 22°C 14°C

Letenka Austin v Texasu

Austin v Texasu se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Austin v Texasu - USA Amerika i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Austinu v Texasu.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace