letadlo ico Levné letenky z Prahy na William P. Hobby Airport
v Houston - USA Amerika

William P. Hobby International Airport je mezinárodní letiště v Houstonu, které se nachází přibližně 11 kilometrů jihovýchodně od této metropole. Jedná se o nejstarší a zároveň nejdůležitější komerční letiště sloužící Houstonu. Jeho IATA značení je HOU a jistě ho najdete napsané i na své letence do této destinace. Mezinárodní letiště William P. Hobby bylo pro veřejné lety otevřeno v roce 1971, postaveno však bylo už v roce 1937. Pojmenované je po novináři a bývalém guvernérovi státu Texas Williamovi P. Hobbym. Letiště William P. Hobby International Airport má celkem čtyři příletové a vzletové dráhy z betonu a asfaltu, na nichž dosedají letadla z domácích i zahraničních destinací. Pasažéři jsou odbavováni v jednom centrálním terminálu s 25 branami a každoročně jich tu takto projde přes 11,1 milionu. Buďte také jedním z cestujících a poznejte Houston na vlastní oči, stačí mít levné letenky na letiště Houston, které jsou s odletem z Prahy.

William P. Hobby Airport - HOU

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do USA - Houston
Zkratka letiště William P. Hobby Airport v Houston - USA je: HOU

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> HOU
Jednosměrná letenka

HOU -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost do Houstonu z William P. Hobby International Airport

Spojení mezi letištěm William P. Hobby a městy v okolí je zajištěno autobusovou dopravou. Můžete jet například linkami číslo 040, 050, 073 či 088. Další možností je si vzít taxi, které vás ale vyjde podstatně dráž, zato ale pojedete v pohodlí. Využít můžete také autopůjčoven na letišti William P. Hobby International Airport a vyrazit za vlastními cíli po své ose. Levné letenky na William P. Hobby International Airtport jsou s odletem z Prahy a za výhodné ceny, tak neváhejte a zabookujte si je ještě dnes, dokud nějaké jsou. Lze to udělat online.

Aktuální kurz: 1 USD = 22.81
Houston - místní čas: 23:55
Časové pásmo: America/Chicago (-5 hodin)
Časový posun: -7 hodin

Souřadnice: 29.6524, -95.27723


Levné letenky na letiště William P. Hobby International Airport v Houstonu

Navštivte americkou metropoli Houston za málo peněz. Právě nyní totiž máte možnosti si objednat levné letenky na mezinárodní letiště Houston International Airport, které jsou s odletem z Prahy. Lze si je rezervovat online z pohodlí domova, takže pro levné letenky na mezinárodní letiště William P. Hobby nikam nemusíte. Průměrná doba letu je z Prahy na letiště William P. Hobby asi 13 hodin. Zabookujte si své levné letenky na mezinárodní letiště William P. Hobby v Houstonu z Prahy ještě dnes a užijte dovolenou v Americe.


Počasí Houston

sluncepolojasno

32°C

Východ slunce: 6:23

Západ: 20:13

Pondělí

slunce

33°C

teplota 40°C 26°C

Úterý

zataženo

32°C

teplota 38°C 27°C

Středa

sluncepolojasnoMrholení

29°C

teplota 33°C 25°C

Čtvrtek

zataženo

28°C

teplota 31°C 24°C

Levná letenka z Prahy na William P. Hobby Airport
Houston - USA Amerika

Letiště William P. Hobby Airport je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě Houston - USA Amerika, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště William P. Hobby Airport najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace