letadlo ico Levné letenky do Houstonu

Houston je největší a nejlidnatější město amerického státu Texas, ležícího na jihovýchodě USA. Zároveň je sídlem Harris County a v rámci USA je to čtvrté nejlidnatější město – v jeho centru žije přes 2 miliony lidí a s metropolitní oblastí má Houston celkem 6,3 milionu obyvatel. Městem protéká řeka Buffalo Bayou, která potom ústí do zátoky Burnet Bay. Houstonu se někdy přezdívá „Vesmírné město“, protože tu sídlí instituce Lyndon B. Johnson Space Center, odkud jsou řízeny lety raketoplánů. Nejvíce se tu mluví anglicky a měnou je americký dolar. Levné letenky do Houstonu z Prahy dnes seženete za výhodné ceny, tak neváhejte.

Letenky Praha - Houston

Všechna letiště ve městě

Zkratka letiště: QHO
Letenky do USA - Houston

Najdi nejlevnější letenku

David Wayne Hooks Memorial Airport

Zkratka letiště: DWH
Letenky do USA - Houston

Najdi nejlevnější letenku

Ellington Field

Zkratka letiště: EFD
Letenky do USA - Houston

Najdi nejlevnější letenku

George Bush Intercontinental Airport

Zkratka letiště: IAH
Letenky do USA - Houston

Najdi nejlevnější letenku

Lone Star Executive Airport

Zkratka letiště: CXO
Letenky do USA - Houston

Najdi nejlevnější letenku

Pearland Regional Airport

Zkratka letiště: LVJ
Letenky do USA - Houston

Najdi nejlevnější letenku

West Houston Airport

Zkratka letiště: IWS
Letenky do USA - Houston

Najdi nejlevnější letenku

William P. Hobby Airport

Zkratka letiště: HOU
Letenky do USA - Houston

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Houstonu

Mezinárodní letiště George Bush Intercontinental Airport je pojmenované po čtyřicátém prvním prezidentovi USA a nachází se 37 kilometrů severně od centra Houstonu. Jeho IATA kód je AIH a otevřeno bylo v roce 1969. Jedná se o jedno z nejrušnějších letišť v USA, neboť je tu každý rok obslouženo až 41,2 milionu cestujících. Letiště v Houstonu má celkem pět příletových a vzletových drah z betonu a také pět terminálů, značených písmeny A, B, C, D a E. Do centra města se z letiště v Houstonu dostanete autobusem, taxíkem nebo zapůjčeným autem. Kromě toho Houstonu slouží ještě dvě menší letiště a to William P. Hobby Airport, ležící 11 kilometrů jihovýchodně se značením HOU a Ellington Airport s kódem EFD, ležící 28 kilometrů jihovýchodně. Levné letenky do Houstonu jsou s odletem z Prahy a za výhodné ceny.

Houston
Aktuální kurz: 1 USD = 23.15
Houston - místní čas: 3:25
Časové pásmo: America/Chicago (-5 hodin)
Časový posun: -7 hodin

Souřadnice: 29.763281, -95.363274
Vzdálenost z Prahy: 8775 km


Do Houstonu za turistickými cíli

Houston je moderní město a nachází se tu mnoho mrakodrapů, z nichž nejvyšší je JPMorgan Chace Tower, která je zároveň nejvyšší v Texasu a devátá v USA, dále tu najdete Niels Esperson Building, Williams Tower a postmoderní architekturou vyvedenou Bank od America Center. Jak již bylo řečeno, v Houstonu se nachází vesmírné centrum, díky kterému je město proslavené filmem Apollo 13 a větou „Houstone, máme problém.“. Významnou budovou je také Galerria, velké nákupní centrum, akvárium a Bayou Bnd Collection and Gardens. Nezapomeňte se podívat také do houstonské zoo a botanické zahrady a arboreta Houston Arboretum and Nature center. Levné letenky do Houstonu z Prahy vás teď vyjdou lacino, tak neváhejte a zabookujte si je ještě dnes.

Levné letenky do Houstonu

Leťte se podívat do největšího města Texasu, Houston už na vás čeká. Levné letenky do Houstonu sežnete snadno a rychle online a rezervovat si je můžete klidně hned teď z pohodlí svého domova. Průměrná doba letu je z Prahy do Houstonu 13,5 hodiny. Levné letenky do Houstonu jsou s odletem z Prahy, tak si je zabookujte, dokud nějaké jsou. Na trhu jsou totiž velmi žádané.


Počasí Houston

slunce

32°C

Východ slunce: 6:20

Západ: 20:23

Pondělí

sluncepolojasnoMrholení

30°C

teplota 33°C 26°C

Úterý

zataženoMrholení

26°C

teplota 28°C 25°C

Středa

zataženoMrholení

26°C

teplota 27°C 24°C

Čtvrtek

zataženoMrholení

27°C

teplota 31°C 24°C

Letenka Houston

Houston se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Houston - USA Amerika i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Houstonu.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace