letadlo ico Levné letenky z Prahy na George Bush Intercontinental Airport
v Houston - USA Amerika

George Bush Intercontinental Airport je mezinárodní letiště nacházející se necelých 40 kilometrů severně od centra Houstonu, přičemž pojmenované je podle čtyřicátého prvního prezidenta USA. Jedná se o páté nejrušnější letiště v metropolitní oblasti ve Spojených státech. Letiště George Bushe v Houstonu bylo otevřeno už v roce 1969 a na své letence najdete jeho IATA značení IAH. Toto jedno z nejrušnějších letišť v Severní Americe přepraví každý rok přes 43 milionů cestujících. Jejich letadla tu přistávají na celkem pěti příletových a vzletových ranvejích z betonu, přičemž odbavováni jsou v pěti terminálech A, B, C, D a E. Vaše letenka bude mít s největší pravděpodobností označení terminálu D nebo E, které slouží převážně mezinárodní přepravě. Pokud vás tato nabídka zaujala, tak neváhejte a kupte si levné letenky na letiště George Bush Intercontinental Airport, které jsou s odletem přímo z Prahy.

George Bush Intercontinental Airport - IAH

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do USA - Houston
Zkratka letiště George Bush Intercontinental Airport v Houston - USA je: IAH

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> IAH
Jednosměrná letenka

IAH -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost do města z letiště George Bush Intercontinental Airport

Nejlevnějším způsobem, jak se dostat do centra Houstonu z letiště George Bush Intercontinental Airport v Houstonu, je autobus, se kterým vás cesta vyjde zhruba na 4,5 dolaru. Další možností jsou taxi služby, které vás převezou přesně na místo určení, nebo autopůjčovny, které na letišti fungují. Užijte si tu pravou dovolenou v Houstonu a využijte příležitosti zabookovat si levné letenky na letiště George Bush Intercontinental Airport z Prahy co nejdříve, dokud nějaké jsou.

Aktuální kurz: 1 USD = 22.59
Houston - místní čas: 22:42
Časové pásmo: America/Chicago (-6 hodin)
Časový posun: -7 hodin

Souřadnice: 29.98687, -95.34212


Levné letenky na letišti George Bush Intercontinental Airport v Houstonu

Vyrazte za poznáním do USA a užijte si dovolenou v Houstonu za malé peníze. Nyní vás levné letenky na letiště George Bush Intercontinental Airport vyjdou opravdu lacino, tak neváhejte a hned si je zabookujte, dokud nějaké jsou. Levné letenky na letiště George Bushe v Houstonu jsou s odletem z Prahy a lze si je snadno a rychle rezervovat online z pohodlí domova. Průměrná doba letu je z Prahy na letiště George Bush Intercontinental Airport 13 hodin.


Počasí Houston

zataženo

17°C

Východ slunce: 7:03

Západ: 17:22

Pátek

zataženodeštík

21°C

teplota 25°C 19°C

Sobota

slunce

24°C

teplota 29°C 19°C

Neděle

slunce

13°C

teplota 17°C 11°C

Pondělí

slunce

13°C

teplota 18°C 9°C

Levná letenka z Prahy na George Bush Intercontinental Airport
Houston - USA Amerika

Letiště George Bush Intercontinental Airport je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě Houston - USA Amerika, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště George Bush Intercontinental Airport najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace