letadlo ico Levné letenky do El Paso

El Paso je krajské město stejnojmenného regionu v Texasu, státu na jihovýchodě USA. Město leží v nejzápadnějším cípu Texasu přímo na hranici s americkým státem Nové Mexiko a mexickým státem Chihuahua. V centru El Pasa žije 650 000 obyvatel, s metropolitní oblastí je to potom až 840 000 lidí – jedná se tak o šesté nejlidnatější město v Texasu. Mluví se tu anglicky a platí americkým dolarem. Kupte si levné letenky do El Pasa z Prahy, dokud nějaké jsou.

Letenky Praha - El Paso

El Paso International Airport

Zkratka letiště: ELP
Letenky do USA - El Paso

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v El Pasu

Veřejné mezinárodní letiště El Paso International Airport má IATA značení ELP a nachází se 6 kilometrů severovýchodně od centra El Pasa. Otevřeno bylo už v roce 1928. Letiště v El Pasu má tři asfaltové příletové a vzletové ranveje a jeden terminál, který se dělí na dvě odletové haly. Těmi procházejí spokojení cestujících z domácích i zahraničních destinací a to v počtu 1,4 milionu ročně. Když si pořídíte levné letenky do El Pasa z Prahy, tak jedním z nich budete i vy. Do centra města se z letiště v El Pasu dostanete snadno autobusem, taxíkem nebo si můžete půjčit auto a jet vlastní cestou.

Aktuální kurz: 1 USD = 22.93
El Paso - místní čas: 7:33
Časové pásmo: America/Denver (-6 hodin)
Časový posun: -8 hodin

Souřadnice: 31.75872, -106.486931
Vzdálenost z Prahy: 9219 km


Do El Pasa za turistickými cíli

V El Pasu si můžete prohlédnout budovy a památky, jako je například farnost Ysleta Mission, která je nejstarší nepřetržitě fungující v Texasu, katedrála svatého Patrika, která je sídlem římskokatolické diecéze, Plaza Hotel nebo Kern Place, kde se nacházejí staré historické domy. El Paso má také podmanivé okolí, kde lze vylézt nebo se nechat svézt tramvají na horu North Franklin Mountain, patřící do pohoří Franklin Mountains a která má na sobě hvězdu. Kulturu najdete v divadle Theatre a muzeu umění pro El Paso. Nezapomeňte navštívit také místní zoo. To všechno můžete vidět na vlastní oči, když si koupíte levné letenky do El Pasa z Prahy za výhodné ceny, dokud nějaké jsou.

Levné letenky do El Pasa

Leťte se letos o dovolené podívat do Texasu, stačí si proto koupit levné letenky do El Pasa, které jsou za výhodné ceny. Najdete je online, takže levné letenky do El Pasa si snadno můžete objednat z pohodlí svého domova. Průměrná doba letu je z Prahy do El Pasa přibližně 15 hodin. Pokud vás tato nabídka zaujala, tak moc dlouho neotálejte, protože levné letenky do El Pasa z Prahy jsou rychle pryč.


Počasí El Paso

sluncepolojasno

28°C

Východ slunce: 6:55

Západ: 18:59

Středa

slunce

26°C

teplota 30°C 23°C

Čtvrtek

sluncepolojasno

29°C

teplota 33°C 26°C

Pátek

sluncepolojasno

28°C

teplota 32°C 25°C

Sobota

slunce

27°C

teplota 32°C 23°C

Letenka El Paso

El Paso se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do El Paso - USA Amerika i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do El Paso.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace